Yeni iPhone'a gümbür gümbür bir yenilik » Etkin Patent Hoparlörlerinden memnun olmayan iPad ve iPhone kullanıcıları, Apple'ın geliştirdiği yeni hoparlör sistemi sayesinde tatmin olacağa benziyor.
Yeni iPhone'a gümbür gümbür bir yenilik

Yeni iPhone'a gümbür gümbür bir yenilik

Marka Haberleri Hoparlörlerinden memnun olmayan iPad ve iPhone kullanıcıları, Apple'ın geliştirdiği yeni hoparlör sistemi sayesinde tatmin olacağa benziyor.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Marka Haberleri  Tarih :  6.5.2017       Google Plus      
Yeni iPhone'a gümbür gümbür bir yenilik
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 Mecidiyeköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Yeni iPhone'a gümbür gümbür bir yenilik » Etkin Patent

Etkin Patent Logo

Hoparlörlerinden memnun olmayan iPad ve iPhone kullanıcıları, Apple'ın geliştirdiği yeni hoparlör sistemi sayesinde tatmin olacağa benziyor.   ABD Patent ve Marka Ofisi tarafından dün yayınlanan patente göre Apple, iOS cihazlar için yeni bir hoparlör sistemi geliştirdi.   Apple, nispeten küçük bir alanda olası ses kalitesini artırmak için bilindik hoparlör bileşenlerini yeniden tasarlayıp konumlandırıyor. Patent, bu yeniliğin kullanıcılara ne gibi avantajlar sağlayacağına dair özel bir ipucu vermese de Patently Apple'da yeni hoparlör konumlandırılmasının iOS cihazlara daha üstün kalitede ses sağlayacağına değinilmiş.   Daha küçük cihazlarda daha yüksek ses performansı elde etmek için geliştirilen sistemini Apple kendi akıllı telefon ve tabletlerinde kullanacak olsa da ileride birçok firma bu teknolojiden yararlanabilir. Tabi Apple bu adımında başarılı olabilirse... Kaynak:Hürriyet

Marka Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Sivas Ticaret ve Sanayi Odası'ndan yapılan yazılı açıklamada,Odamız tarafından tescillenen Sivas köftesini satan işletmelere yönelik denetimler yapılacak.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu