Web Site Tasarım - Etkin Patent Marka ve kurum kimliğinizi, ürün ve hizmetlerinizi güçlü şekilde geniş kitlelere ulaşmanızı kolaylaştıracak özgün ve size özel web sayfa tasarımlar yapıyoruz.
Web Site Tasarım - Etkin Patent
Etkin Patent
Etkin Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul


Web Site Tasarım


Web Site Tasarım

Marka ve kurum kimliğinizi, ürün ve hizmetlerinizi güçlü şekilde geniş kitlelere ulaşmanızı kolaylaştıracak özgün ve size özel web sayfa tasarımlar yapıyoruz.

Teknolojinin hızla geliştiği piyasalarda, rakiplerinizden daha farklı, özgün, potansiyel müşteriler ile kolay ve sürdürebilir iletişim kurabileceğiniz, kurum ve marka bilinirliğini, ürün ve hizmetlerinizi çok daha düşük bütçe ile, çok daha büyük kitlelere ulaştırabileceğiniz web sayfanız olmalıdır.


İletişim sayfamızdan mail veya telefonla tasarımcı ve danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Etkin Patent ' in detaylı açıkladığı tasarım nedir? endüstri ürünleri tasarımı nedir? mimari tasarım nedir? ve rüçhan hakkı nedir? hakkındaki ayrıntılı bilgileri ve  Tasarım Tescil Ücreti başlıklı yazımızı incelemenizi öneriyoruz.

 


WEB SİTE TASARIM İŞ SÜRECİ

WEB SİTE TASARIM İŞ SÜRECİ


Web Tasarım iş süreçleri şu şekildedir.


1.Adım| Brif Alınması


Öncelikle,Şirket veya şahıs işletmelerin ilgili departman ve yöneticilerinden brif alınarak, şirketin mevcut yapısı,Kurumsal kimliği,markaları,ürün ve hizmet kapsamı,logosu,kurumsal renkleri,vizyonu,hedefleri,projeleri, web site edinmekteki amaçları,istenilen modüller nelerin olduğu hakkında ayrıntılı bilgiler alırız


2. Adım| Araştırma ve İnceleme


Etkin Patent firma ve/veya markanın ,elde edilen bilgiler ile birlikte, sektör,rakip markalar, teknoloji,dahil ayrıntılı araştırma ve inceleme yapar.


3. Adım| Projenin Hazırlanması


Gerek firmadan sağlanan bilgiler gerekse kendi bünyesinde yaptığı araştırma ve inceleme sonunda, firma ve/veya marka konumlandırma uygun,rakiplerinden ayırt edici özelliklere sahip web tasarım projesini hazırlar. Web tasarım projesi,,yazılım,tasarım ve marka danışmanları tarafından birlikte hazırlanır.


Proje tamamlandıktan sonra, ilgili markaya hazırlaması gereken dökümantasyonlar ve görsellerin hazırlanmasına yönelik bilgi verir.


4.Adım| Alan Adının Tespiti


4.1 Markanın kullandığı alan adı


Markanın kullandığı alan adı,öncelikle, firma ve/veya markanın kullanacağı web sitesi için uygun olup olmadığı incelenir.Daha önemlisi kullanılan alan adının, isterse tescil edilsin veya edilmesin “marka tescil” kriterlerine uygun olup olmadığı incelenir.Alan adında kullanılan ibare, bir başkası adına tescilli marka ise müşteriye raporlanır.Alan adınında kullanılan marka ibaresinin iltibas oluşturması halinde hem yapılan yatırımlar hem de web projesini ileride telafisi güç maddi ve manevi zararlara sebep olacağından bu sorun projeye başlamadan çözülür.


4.2 Yeni Alan Adının alınması


Öncelikle firma veya markaya,marka tescil kriterlerine uygun,www.firma.com ve/veya firma com tr alan adı,preje uygun hosting (site barındırma), ilgili yönetici ve departmanların web tasarım projesine uygun kullanabilecekleri mail adresleri, ve web tasarım projelerinde e-mail pazarlama kullanılacaksa mail server hizmetleri tahsis edilir.


5. Arama motorlarına uygun içeriklerin hazırlanması


Şirketimiz proje hazırlarken müşterimizden de, web tasarım projemize uygun içeriklerin hazırlanmasını konusunda ayrıntılı bilgi verilir.  Hizmet tanıtımında kullanılacak içerikler(tanıtımlar) arama motorları için çok önemlidir.Başta google olmak üzere arama motorlarında ön sayfada çıkmak,rakiplerinizden önde olmak için ,tarafımızdan istenen bilgi,tanıtım,yazı,resim vs her türlü içeriklerin titizlikle ve uygun şekilde hazırlanması gerekir. Web starım teknolojisi,tasarımı,kodlaması ne olursa olsun,arama motorları dostu ve teknolojilerine uygun içeriklerin olmaması halinde istenilen sonuçlara ulaşılamaz.


6. Web tasarım eğitimi


Biz sadece web tasarım yapmıyoruz.İnternet danışmanlığı da yapıyoruz.Onun için Web tasarım ve kodlama bittikten sonra,müşterilerimize, web tasarım projesinin hikayesi,yol haritası,neden, niçin,yapıldığı,amaçları ve hedefleri konusunda ayrıntılı bilgi verilir.
Web sayfasının kullanılması,içeriklerin eklenmesi,web sayfa hareketlerini,ziyaertçilerin izlenmesi konusunda ayrıntılı eğitim verilir.


7. Web tasarım sayfasının yayınlanması


Web tasarım projenizin tamamlandıktan sonra yayına verilir. Web sayfanız arama motorlarına kayıt edilir.Ayrıca en önemlisi web sayfa ve ziyaretçilerinizi izleyebileceğiniz, pazarlama projeleri geliştirmenize yardımcı olacak olan “Google Analytics” ,”Google rehber” kayıtlarınız yapılır. Özellikle “Google Analytics” sayesinde, sayfa ve ziyaretçilerin izlenmesi ve yeni projlerin hazırlanmasında oldukça önemli katkılar sunacaktır.


HEMEN ARAYINIZ
(TASARIM TESCİL ÜCRETİ)

0536 580 3757

HEMEN ARAYINIZ
(MARKA TESCİL ÜCRETİ)

0536 580 3757


WEB SİTE TASARIM ÖZELLİKLERİ


 Asp Net ve PHP Yazılım Teknolojileri kullanılmaktadır
 Dinamik,çok kolay kullanılabilir yönetim paneli
 Web sayfanın tamamına hakim olabileceğiniz modüller
 Sınırsız kategori tanımlama
 Sınırsız sayfa açabilirsiniz
 Reklam yönetimi,
 Dinamik E-Bülten tasarımı
 E-Bülten kayıt modülü
 İletişim formu
 İnsan Kaynakları formu
 Dilek şikayet formu
 Online canlı destek


HEMEN ARAYINIZ
(PATENT ÜCRETLERİ)

0536 580 3757

HEMEN ARAYINIZ
(FAYDALI MODEL ÜCRETLERİ)

0536 580 3757


WEB SİTE TASARIM ÖZELLİKLERİ

ONLINE TESCİL


Etkin Patent yaratıcı çözümlerine, ayrıcalıklı hizmetlerine ve hiçbir yer olmayan İNDİRİMLİ hizmet ücretleri için 0536 580 37 57 telefonumuzdan bilgi ve destek alabilirsiniz.


İNDİRİMLER/ KAMPANYALAR


Tasarım Tescil Marka Tescil

DİĞER HİZMETLER

Konu ilgili diğer hizmetlerimizi aşağıda bulabilirsiniz.


TASARIM NEDİR?

Tasarım nedir, Endüstriyel tasarım nedir, endüstri ürünleri tasarımı nedir ve mimari tasarım nedir hakkında ayrıntı bilgileri bulabilirsiniz.

TASARIM TESCİL

Tasarım tescil nedir, endüstriyel tasarım tescili nedir, tasarım tescil nasıl ve nerede yapıldığına dair ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

TASARIM TESCİL ÜCRETİ

Etkin Patent, 2020 İNDİRİMLİ Tekli Tasarım Tescil Ücretleri 520 TL, 5’li tasarım tescil fiyatları 1.112 TL, 10’ lu tasarım işlem maliyetleri 1.890 TL’ dir.


TASARIM TESCİL SORGULAMA

Tasarım Tescil sorgulama nasıl ve nerede yapılacağına dair Etkin Patent uzman ve danışmanlarından ÜCRETSİZ yardım ve destek alabilirsiniz.

TASARIM İTİRAZ

Tasarım tescil bülten ilanına yapılan itirazlar, takip ve izleme ile tescil edilmiş bir tasarımın iptaline ilişkin ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

YURTDIŞI TASARIM TESCİL

Yurtdışı tasarım tescil başvuru şekilleri, tasarım tescil kriterleri, tasarım koruma süresi ve diğer işlem ayrıntıları bulabilirsiniz.


LOGO TASARIMI

Marka, firma, ürünün algılanmasını istenen en temel özelliğini ilk bakışta çağrıştıran (kalite, hızlı vb.) logo tasarım niteliklerini bulabilirsiniz.

KURUMSAL WEB TASARIM

Etkin Patent tasarımcıları tarafından hazırlanan kurumsal web tasarım temel nitelikleri, özelliklerine ait ayrıntıları bulabilirsiniz.

PROFESYONEL WEB TASARIM

Tasarım ve fonksiyonel özellikleri, marka, kurum ve pazarlama aksiyonlara katkı sunan profesyonel web tasarım hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

Web Site Tasarım Marka ve kurum kimliğinizi, ürün ve hizmetlerinizi güçlü şekilde geniş kitlelere ulaşmanızı kolaylaştıracak özgün ve size özel web sayfa tasarımlar yapıyoruz. Web Tasarım 22-01-2022
Web Site Tasarım Marka ve kurum kimliğinizi, ürün ve hizmetlerinizi güçlü şekilde geniş kitlelere ulaşmanızı kolaylaştıracak özgün ve size özel web sayfa tasarımlar yapıyoruz. Teknolojinin hızla geliştiği piyasalarda, rakiplerinizden daha farklı, özgün, potansiyel müşteriler ile kolay ve sürdürebilir iletişim kurabileceğiniz, kurum ve marka bilinirliğini, ürün ve hizmetlerinizi çok daha düşük bütçe ile, çok daha büyük kitlelere ulaştırabileceğiniz web sayfanız olmalıdır. İletişim sayfamızdan mail veya telefonla tasarımcı ve danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Etkin Patent ' in detaylı açıkladığı tasarım nedir? endüstri ürünleri tasarımı nedir? mimari tasarım nedir? ve rüçhan hakkı nedir? hakkındaki ayrıntılı bilgileri ve  Tasarım Tescil Ücreti başlıklı yazımızı incelemenizi öneriyoruz.   Hepsini Göster Menu Web Site Tasarım İş Süreci Web Site Tasarım özellikleri Online Tescil Diğer Hizmetler WEB SİTE TASARIM İŞ SÜRECİ Web Tasarım iş süreçleri şu şekildedir. 1.Adım| Brif Alınması Öncelikle,Şirket veya şahıs işletmelerin ilgili departman ve yöneticilerinden brif alınarak, şirketin mevcut yapısı,Kurumsal kimliği,markaları,ürün ve hizmet kapsamı,logosu,kurumsal renkleri,vizyonu,hedefleri,projeleri, web site edinmekteki amaçları,istenilen modüller nelerin olduğu hakkında ayrıntılı bilgiler alırız 2. Adım| Araştırma ve İnceleme Etkin Patent firma ve/veya markanın ,elde edilen bilgiler ile birlikte, sektör,rakip markalar, teknoloji,dahil ayrıntılı araştırma ve inceleme yapar. 3. Adım| Projenin Hazırlanması Gerek firmadan sağlanan bilgiler gerekse kendi bünyesinde yaptığı araştırma ve inceleme sonunda, firma ve/veya marka konumlandırma uygun,rakiplerinden ayırt edici özelliklere sahip web tasarım projesini hazırlar. Web tasarım projesi,,yazılım,tasarım ve marka danışmanları tarafından birlikte hazırlanır.Proje tamamlandıktan sonra, ilgili markaya hazırlaması gereken dökümantasyonlar ve görsellerin hazırlanmasına yönelik bilgi verir. 4.Adım| Alan Adının Tespiti 4.1 Markanın kullandığı alan adı Markanın kullandığı alan adı,öncelikle, firma ve/veya markanın kullanacağı web sitesi için uygun olup olmadığı incelenir.Daha önemlisi kullanılan alan adının, isterse tescil edilsin veya edilmesin “marka tescil” kriterlerine uygun olup olmadığı incelenir.Alan adında kullanılan ibare, bir başkası adına tescilli marka ise müşteriye raporlanır.Alan adınında kullanılan marka ibaresinin iltibas oluşturması halinde hem yapılan yatırımlar hem de web projesini ileride telafisi güç maddi ve manevi zararlara sebep olacağından bu sorun projeye başlamadan çözülür. 4.2 Yeni Alan Adının alınması Öncelikle firma veya markaya,marka tescil kriterlerine uygun,www.firma.com ve/veya firma com tr alan adı,preje uygun hosting (site barındırma), ilgili yönetici ve departmanların web tasarım projesine uygun kullanabilecekleri mail adresleri, ve web tasarım projelerinde e-mail pazarlama kullanılacaksa mail server hizmetleri tahsis edilir. 5. Arama motorlarına uygun içeriklerin hazırlanması Şirketimiz proje hazırlarken müşterimizden de, web tasarım projemize uygun içeriklerin hazırlanmasını konusunda ayrıntılı bilgi verilir.  Hizmet tanıtımında kullanılacak içerikler(tanıtımlar) arama motorları için çok önemlidir.Başta google olmak üzere arama motorlarında ön sayfada çıkmak,rakiplerinizden önde olmak için ,tarafımızdan istenen bilgi,tanıtım,yazı,resim vs her türlü içeriklerin titizlikle ve uygun şekilde hazırlanması gerekir. Web starım teknolojisi,tasarımı,kodlaması ne olursa olsun,arama motorları dostu ve teknolojilerine uygun içeriklerin olmaması halinde istenilen sonuçlara ulaşılamaz. 6. Web tasarım eğitimi Biz sadece web tasarım yapmıyoruz.İnternet danışmanlığı da yapıyoruz.Onun için Web tasarım ve kodlama bittikten sonra,müşterilerimize, web tasarım projesinin hikayesi,yol haritası,neden, niçin,yapıldığı,amaçları ve hedefleri konusunda ayrıntılı bilgi verilir.Web sayfasının kullanılması,içeriklerin eklenmesi,web sayfa hareketlerini,ziyaertçilerin izlenmesi konusunda ayrıntılı eğitim verilir. 7. Web tasarım sayfasının yayınlanması Web tasarım projenizin tamamlandıktan sonra yayına verilir. Web sayfanız arama motorlarına kayıt edilir.Ayrıca en önemlisi web sayfa ve ziyaretçilerinizi izleyebileceğiniz, pazarlama projeleri geliştirmenize yardımcı olacak olan “Google Analytics” ,”Google rehber” kayıtlarınız yapılır. Özellikle “Google Analytics” sayesinde, sayfa ve ziyaretçilerin izlenmesi ve yeni projlerin hazırlanmasında oldukça önemli katkılar sunacaktır. HEMEN ARAYINIZ (TASARIM TESCİL ÜCRETİ) 0536 580 3757 HEMEN ARAYINIZ (MARKA TESCİL ÜCRETİ) 0536 580 3757 İlgili Konular Tasarım Nedir Tasarım Tescil Tasarım Tescil Ücreti Tasarım Tescil Sorgulama Diğer İlgili Konular Yurtdışı Tasarım Tescil Tasarım İtiraz Tasarım Hakkı Logo Tasarımı Tekli Tasarım Tescil ÜcretiÜçlü Tasarım Tescil WEB SİTE TASARIM ÖZELLİKLERİ  Asp Net ve PHP Yazılım Teknolojileri kullanılmaktadır Dinamik,çok kolay kullanılabilir yönetim paneli Web sayfanın tamamına hakim olabileceğiniz modüller Sınırsız kategori tanımlama Sınırsız sayfa açabilirsiniz Reklam yönetimi, Dinamik E-Bülten tasarımı E-Bülten kayıt modülü İletişim formu İnsan Kaynakları formu Dilek şikayet formu Online canlı destek HEMEN ARAYINIZ (PATENT ÜCRETLERİ) 0536 580 3757 HEMEN ARAYINIZ (FAYDALI MODEL ÜCRETLERİ) 0536 580 3757 İlgili Konular Web Site Tasarım Web Yazılım Web Tasarım SEO Kurumsal Web Tasarım Diğer İlgili Konular Profesyonel Web Tasarım Web Tasarım Fiyatları Logo Örnekleri Kurumsal Kimlik Tasarımı Beşli Tasarım Tescil ÜcretiOnlu Tasarım Tescil Ücreti ONLINE TESCİL Etkin Patent yaratıcı çözümlerine, ayrıcalıklı hizmetlerine ve hiçbir yer olmayan İNDİRİMLİ hizmet ücretleri için 0536 580 37 57 telefonumuzdan bilgi ve destek alabilirsiniz. İNDİRİMLER/ KAMPANYALAR Tasarım Tescil Marka Tescil DİĞER HİZMETLER Konu ilgili diğer hizmetlerimizi aşağıda bulabilirsiniz. TASARIM NEDİR? Tasarım nedir, Endüstriyel tasarım nedir, endüstri ürünleri tasarımı nedir ve mimari tasarım nedir hakkında ayrıntı bilgileri bulabilirsiniz. TASARIM TESCİL Tasarım tescil nedir, endüstriyel tasarım tescili nedir, tasarım tescil nasıl ve nerede yapıldığına dair ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz. TASARIM TESCİL ÜCRETİ Etkin Patent, 2020 İNDİRİMLİ Tekli Tasarım Tescil Ücretleri 520 TL, 5’li tasarım tescil fiyatları 1.112 TL, 10’ lu tasarım işlem maliyetleri 1.890 TL’ dir. TASARIM TESCİL SORGULAMA Tasarım Tescil sorgulama nasıl ve nerede yapılacağına dair Etkin Patent uzman ve danışmanlarından ÜCRETSİZ yardım ve destek alabilirsiniz. TASARIM İTİRAZ Tasarım tescil bülten ilanına yapılan itirazlar, takip ve izleme ile tescil edilmiş bir tasarımın iptaline ilişkin ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz. YURTDIŞI TASARIM TESCİL Yurtdışı tasarım tescil başvuru şekilleri, tasarım tescil kriterleri, tasarım koruma süresi ve diğer işlem ayrıntıları bulabilirsiniz. LOGO TASARIMI Marka, firma, ürünün algılanmasını istenen en temel özelliğini ilk bakışta çağrıştıran (kalite, hızlı vb.) logo tasarım niteliklerini bulabilirsiniz. KURUMSAL WEB TASARIM Etkin Patent tasarımcıları tarafından hazırlanan kurumsal web tasarım temel nitelikleri, özelliklerine ait ayrıntıları bulabilirsiniz. PROFESYONEL WEB TASARIM Tasarım ve fonksiyonel özellikleri, marka, kurum ve pazarlama aksiyonlara katkı sunan profesyonel web tasarım hizmetlerini inceleyebilirsiniz.
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8, 34387 Mecidiyeköy/İstanbul Türkiye +90 212 212 35 17 Etkin Patent

Etkin Patent Logo