Ürgüp Belediyesine ISO 9001 kalite yönetim belgesi » Etkin Patent Nevşehirin Ürgüp Belediyesi, TSE ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Belgesi aldı.
Ürgüp Belediyesine ISO 9001 kalite yönetim belgesi

Ürgüp Belediyesine ISO 9001 kalite yönetim belgesi

Ürgüp Belediyesine ISO 9001 kalite yönetim belgesi Nevşehirin Ürgüp Belediyesi, TSE ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Belgesi aldı.
,  Ana Kategori :  ISO Belgelendirme Haberleri  Tarih :  30.11.2018       Google Plus      
ISO Belgelendirme Haberleri,  Kategori : 

Nevşehirin Ürgüp Belediyesi, TSE ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Belgesi aldı. Ürgüp Belediye Başkanı Bekir Ödemiş, belgenin verilmesi nedeniyle Ürgüp Mustafa Otelde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, yaptıkları başarılı çalışmaların sonucu olarak bu belgeyi almanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. 

Vatandaşa en iyi şekilde hizmet edebilmek için çalışmalarının kalitesini sürekli artırma çabasında olduklarını belirten Ödemiş, bundan sonra da başarılı işlere imza atacaklarını kaydetti. Kayseri TSE Bölge Müdürü Necati Karahan da, Ürgüp Belediyesinin kalite belgesi alabilmek için geçen yıl başvuruda bulunduğunu hatırlatarak, yapılan değerlendirme sonucunda belediyenin belgeyi almaya hak kazandığını söyledi. Konuşmaların ardından Ödemiş, TSE Bölge Müdürü Necati Karahan ve Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arif Parmaksızdan belgeyi aldı. Törene, Ürgüp Kaymakamı Nejdet Türker, bazı ilçe ve belde belediye başkanları, mahalle ve köy muhtarları ile davetliler katıldı. Hürriyet

Ürgüp Belediyesine ISO 9001 kalite yönetim belgesi

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Kadıköy İskele Meydanı'nda 1997 yılından beri hizmet veren altı katlı Başkent Otoparkı, Türk Standartları Enstitüsü'nden ISO 9001 kalite belgesi aldı.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu