Tescilli Markalar Derneği Başkanlığını yürüten Selçuk Güzenge bu hafta sonu itibariyle görevini bırakıyor » Etkin Patent Dört dönemdir Tescilli Markalar Derneği Başkanlığı'nı yürüten Selçuk Güzenge bu hafta sonu itibariyle görevini bırakıyor.
Tescilli Markalar Derneği Başkanlığını yürüten Selçuk Güzenge bu hafta sonu itibariyle görevini bırakıyor

Tescilli Markalar Derneği Başkanlığını yürüten Selçuk Güzenge bu hafta sonu itibariyle görevini bırakıyor

  • Anasayfa
  • Blog
  • Marka Haberleri
  • Tescilli Markalar Derneği Başkanlığını yürüten Selçuk Güzenge bu hafta sonu itibariyle görevini bırakıyor
Marka Haberleri Dört dönemdir Tescilli Markalar Derneği Başkanlığı'nı yürüten Selçuk Güzenge bu hafta sonu itibariyle görevini bırakıyor.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Marka Haberleri  Tarih :  23.3.2017       Google Plus      
Tescilli Markalar Derneği Başkanlığını yürüten Selçuk Güzenge bu hafta sonu itibariyle görevini bırakıyor
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 Mecidiyeköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Tescilli Markalar Derneği Başkanlığını yürüten Selçuk Güzenge bu hafta sonu itibariyle görevini bırakıyor » Etkin Patent

Etkin Patent Logo

Dört dönemdir Tescilli Markalar Derneği Başkanlığı'nı yürüten Selçuk Güzenge bu hafta sonu itibariyle görevini bırakıyor. Güzenge'nin boşalttığı başkanlık koltuğuna ise derneğin avukatlığını da yapan Vehbi Kahveci'nin oturması bekleniyor. Her iki yılda bir yapılan Tescilli Markalar Derneği kongresinde bu yıl adaylığını koymayacağını açıklayan başkan Güzenge "Çok yoruldum. Bir de üzerine kaza geçirince işlerle ilgilenecek gücüm kalmadı" diyen Güzenge, yeni kadroya destek vermeye devam edecek. Dernekte yeni dönemde fikri mülkiyet, AB, mağazacılık - perakende ve dış ilişkiler bölümleri ayrılıp bunlar için birer komisyon kurulacak. Sekiz olan yönetim kurulu sayısı ise 10'a çıkacak. Bu arada kulislerde mağazacılık ve perakende komisyonunun başına Tahsin Özlenir'in, dış ilişkiler komisyonunun başına da Eren Holding yöneticilerinden bir ismin geçeceği konuşuluyor.

Marka Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Türk bankalarının marka değeri yükseliyor. 2009'da marka değerini 1.2 milyar dolara çıkaran İş Bankası dünyanın en büyük 100 finans kuruluşu arasına girmeyi başardı
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu