Temizlik Makinaları Mağazaları Hizmet Yeterlilik Belgesi Sanayi Tipi Temizlik Makinaları Satış Mağazalarına Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkında bilgileri buradan inceleyebilirsiniz.
Temizlik Makinaları Mağazaları Hizmet Yeterlilik Belgesi
Etkin Patent
Etkin Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul

Temizlik Makinaları Mağazaları Hizmet Yeterlilik Belgesi

Temizlik Makinaları Mağazaları Hizmet Yeterlilik Belgesi Sanayi Tipi Temizlik Makinaları Satış Mağazalarına Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkında bilgileri buradan inceleyebilirsiniz. Kalite Makale 11-07-2021
Sanayi Tipi Temizlik Makinaları Satış Mağazalarına Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkında bilgileri buradan inceleyebilirsiniz.KRİTER ADI : Sanayi Tipi Temizlik Makinaları Satış Mağazalarına Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas KriterlerKAPSAMSanayi Tipi Temizlik Makinaları Satış Mağazalarını kapsarGENEL KURALLAR Mağaza, çevre ile uyumlu yapılarda olmalı, toplu taşıma araçları ile ulaşımın sağlanacağı bölgelerde olmalıdır. Mağazada en az idari büro, müşteri kabul yeri ile müşterek veya münferit kullanma özelliğinde teknik özellikleri TS 8357'ye uygun WC, Lavabo bulunmalıdır. Mağaza tabi olarak havalandırılmalıdır, mekanik havalandırma tertibatı bulunması halinde bu tesisat TS 3419'a ve TS 3420'ye uygun Olmalıdır. TS 4019'a uygun ilk yardım çantası TS 12201'ye uygun çöp kutusu bulunmalı yangınla ilgili olarak TS 4156' da belirtilen tedbirler alınmalıdır. Mağazada haberleşme hizmetleri için telefon,fax bulunmalıdır. Uygun ölçü ve büyüklükte işyeri tabelası bulunmalıdır. Mağaza en az atık bırakan yakıtla çalışan uygun bir sistemle ısıtılmalıdır. Mağazada servis hizmeti birimleri bulunmalı mümkün olmadığı durumlarda işyeri sözleşmeli olarak servis hizmeti vermeli ve hangi servislerle hizmet vereceği hususunda müşteri satış öncesi bilgilendirilmelidir. Makine ve malzemelerin garanti kapsam süreleri hakkında müşteri bilgilendirilmeli, müşteriye yetkili ve sorumlu servisler hakkında bilgi verilmelidir. Makinanın montajı gerekiyorsa montaj yapılmalı, çalışır halde teslim edilmeli ve bu duruma ilişkin bir form müşteriye imzalatılmalıdır. Makinanın kullanma talimatı bulunmalı, makinaya ait katolg , buroşür , bakım servislerine ait klavuz vb. belgeler müşteriye verilmelidir. Garanti süresi içinde makinanın takibi yapılmalıdır ve garanti süresinin bitiş tarihi satış sırasında yazılı olarak müşteriye verilmelidir. Müşteri eksiksiz ve doğru bilgilendirilmeli , makine orijinal ambalajında teslim edilmelidir. İşyerinin görünür bir yerinde işyeri açma ruhsatı, vergi levhası eğitim belgeleri asılmış olmalıdır.ÇALIŞANLARLA İLGİLİ KURALLAR Mağazada , muhasebeci satış kapasitesine uygun satış elemanları olmalıdır. Mağaza sorumlusu pazarlama ve satış konularında eğitim görmüş olmalıdır. Satış sorumlusu bayiliğini yaptığı makine ve malzemelerin teknik özelliklerini bilmeli ve bunla ilgili düzenlenen eğitimlere katılmalıdır. Mağazada çalışan bütün personel işyerinin hizmet anlayışı ve prensiplerine göre ihtiyaç duyulduğu dönemlerde hizmet içi eğitimlerden geçirilmelidir.
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8, 34387 Mecidiyeköy/İstanbul Türkiye +90 212 212 35 17 Etkin Patent

Etkin Patent Logo


/uploads/sanayi-tipi-temizlik-makinalari-satis-magazalarina-hizmet-yeri-yeterlilik-belgesi-verilmesine-esas-kriterler.jpg

Sanayi Tipi Temizlik Makinaları Satış Mağazalarına Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkında bilgileri buradan inceleyebilirsiniz.

KRİTER ADI : Sanayi Tipi Temizlik Makinaları Satış Mağazalarına Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler
KAPSAM
Sanayi Tipi Temizlik Makinaları Satış Mağazalarını kapsar
GENEL KURALLAR
Mağaza, çevre ile uyumlu yapılarda olmalı, toplu taşıma araçları ile ulaşımın sağlanacağı bölgelerde olmalıdır.
Mağazada en az idari büro, müşteri kabul yeri ile müşterek veya münferit kullanma özelliğinde teknik özellikleri TS 8357'ye uygun WC, Lavabo bulunmalıdır.
Mağaza tabi olarak havalandırılmalıdır, mekanik havalandırma tertibatı bulunması halinde bu tesisat TS 3419'a ve TS 3420'ye uygun Olmalıdır.
TS 4019'a uygun ilk yardım çantası TS 12201'ye uygun çöp kutusu bulunmalı yangınla ilgili olarak TS 4156' da belirtilen tedbirler alınmalıdır.
Mağazada haberleşme hizmetleri için telefon,fax bulunmalıdır.
Uygun ölçü ve büyüklükte işyeri tabelası bulunmalıdır.
Mağaza en az atık bırakan yakıtla çalışan uygun bir sistemle ısıtılmalıdır.
Mağazada servis hizmeti birimleri bulunmalı mümkün olmadığı durumlarda işyeri sözleşmeli olarak servis hizmeti vermeli ve hangi servislerle hizmet vereceği hususunda müşteri satış öncesi bilgilendirilmelidir.
Makine ve malzemelerin garanti kapsam süreleri hakkında müşteri bilgilendirilmeli, müşteriye yetkili ve sorumlu servisler hakkında bilgi verilmelidir.
Makinanın montajı gerekiyorsa montaj yapılmalı, çalışır halde teslim edilmeli ve bu duruma ilişkin bir form müşteriye imzalatılmalıdır.
Makinanın kullanma talimatı bulunmalı, makinaya ait katolg , buroşür , bakım servislerine ait klavuz vb. belgeler müşteriye verilmelidir.
Garanti süresi içinde makinanın takibi yapılmalıdır ve garanti süresinin bitiş tarihi satış sırasında yazılı olarak müşteriye verilmelidir.
Müşteri eksiksiz ve doğru bilgilendirilmeli , makine orijinal ambalajında teslim edilmelidir.
İşyerinin görünür bir yerinde işyeri açma ruhsatı, vergi levhası eğitim belgeleri asılmış olmalıdır.

ÇALIŞANLARLA İLGİLİ KURALLAR
Mağazada , muhasebeci satış kapasitesine uygun satış elemanları olmalıdır.
Mağaza sorumlusu pazarlama ve satış konularında eğitim görmüş olmalıdır.
Satış sorumlusu bayiliğini yaptığı makine ve malzemelerin teknik özelliklerini bilmeli ve bunla ilgili düzenlenen eğitimlere katılmalıdır.
Mağazada çalışan bütün personel işyerinin hizmet anlayışı ve prensiplerine göre ihtiyaç duyulduğu dönemlerde hizmet içi eğitimlerden geçirilmelidir.


YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAPIN


Ad Soyad

E-Posta


Telefon


Yorumunuz  Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu

  Kategoriler

  Müşterilerimiz Ne Diyor

  Marka patent, tescil, uyarı, zamanlama, yönlendirme, öneri ve görüşleriyle şirketimizin son 10 yılda çok olumlu oluşumlara imza attığımızı Etkin Patent çalışanları sayesinde elde ettiğimizi ve başarılarımızın devamının süreceğinden inancımız tereddütsüz tamdır. Teşekkürler Etkin Patent…

  Atakan GÜNDÜZErta Kimya Tic. Ve San. Ltd. Şti.

  HIZLI ARAŞTIRMA VE BAŞVURU FORMU

  Bülent Aydın
  Bülent Aydın
  Marka Danışmanı
  Yayınlama Tarihi: 11-07-2021

  2005 yılında kurulan Etkin Patent' in kurucusu olup, 15 yıldır Yurtiçi/Yurtdışı şahıs ve şirketlere marka, patent, tasarım başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

  Takip Edin