TAV Bilişim Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası aldı » Etkin Patent TAV Bilişim, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası aldı TAV Havalimanları Holding'den yapılan açıklama, dünyanın farklı yerlerindeki 18 havalimanında ürünleri kullanılan TAV Bilişim'in Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (ISO 27001:2005) sertifikasını aldığı belirtildi.
TAV Bilişim Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası aldı

TAV Bilişim Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (İSO 27001) sertifikası aldı

TAV Bilişim Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (İSO 27001) sertifikası aldı TAV Bilişim, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikası aldı TAV Havalimanları Holding'den yapılan açıklama, dünyanın farklı yerlerindeki 18 havalimanında ürünleri kullanılan TAV Bilişim'in Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (ISO 27001:2005) sertifikasını aldığı belirtildi.
,  Ana Kategori :  ISO Belgelendirme Haberleri  Tarih :  25.4.2018       Google Plus      
ISO Belgelendirme Haberleri,  Kategori : 

TAV Bilişim Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (İSO 27001) sertifikası aldı

 

TAV Bilişim, ''Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi'' sertifikası aldı   TAV Havalimanları Holding'den yapılan açıklama, dünyanın farklı yerlerindeki 18 havalimanında ürünleri kullanılan TAV Bilişim'in ''Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi'' (ISO 27001:2005) sertifikasını aldığı belirtildi.

 

Şirketlerin bilgi güvenliği yönetimi sistemleriyle ilgili uygulama, izleme, işletme ve denetleme süreçlerini kapsayan ISO 27001 standardının, karmaşık bilişim sistemlerinin devreye girdiği günümüzde büyük önem taşıdığı vurgulanan açıklamada, 2015 yılına kadar geçerli olacak sertifikanın İngiltere Kraliyet Akreditasyon Servisi UKAS tarafından akredite edilmiş olan SGS'den alındığı kaydedildi.

 

Açıklamada görüşlerine yer verilen TAV Bilişim Genel Müdürü Binnur Güleryüz Onaran, bu sertifikayla müşteri memnuniyetini artırmak ve şirket için hayati önemde olan bilginin en üst seviye korunmasının hedeflendiği ifade etti.   Bu sertifika ile TAV Bilişim'in uluslararası standartlarda hizmet anlayışının bir kez daha onaylandığını belirten Onaran, ''ISO 27001 şirketlerin risk yönetimi ve risk işleme planlarını, görev ve sorumlulukları, iş devamlılığı planlarını, acil durum olay yönetimi süreçlerini hazırlamasını ve uygulamada bunların kayıtlarını tutmasını gerektirir. ISO 9001 Kalite Yönetimi Sertifikası'nın ardından aldığımız bu sertifikayla, TAV Bilişim olarak rekabet gücümüz daha da arttı'' değerlendirmesinde bulundu.

 

TAV Havalimanları'na bağlı olarak, havacılık ürünleri geliştiren ve havalimanı sistemleri konusunda anahtar teslim çözümler üreten TAV Bilişim, sistem tasarımından kuruluma, devreye almadan satış sonrası desteğe kadar tüm süreçlerde hizmet sunuyor.   Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) standartlarına uygun çözümler üreten TAV Bilişim 7/24 destek, çağrı merkezi, bakım onarım merkezi, otopark çözümleri, ERP üzerinde yürüyen lojistik ve finansal süreçler ile ilgili süreç danışmanlığı ve uygulama desteği veriyor.   Toplam 18 havalimanında ürünleri kullanılan TAV Bilişim bugüne kadar dünyanın farklı yerlerinde 118 proje tamamladı. Akşam

TAV Bilişim Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (İSO 27001) sertifikası aldı

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Nevşehirin Ürgüp Belediyesi, TSE ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Belgesi aldı.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu