Tatlıses logosunu kulanan firmaya ateş püskürdü » Etkin Patent Ünlü sanatçı, Tatlıses logosunu kullanan firmaya ateş püskürdü.Tatlıses ismi 45 yıldır bana aittir ve benden izin almadan kimse kullanamaz ailem dahi olsa.!.
Tatlıses logosunu kulanan firmaya ateş püskürdü

Tatlıses logosunu kulanan firmaya ateş püskürdü

Tatlıses logosunu kulanan firmaya ateş püskürdü Ünlü sanatçı, Tatlıses logosunu kullanan firmaya ateş püskürdü.Tatlıses ismi 45 yıldır bana aittir ve benden izin almadan kimse kullanamaz ailem dahi olsa.!.
,  Ana Kategori :  Marka Haberleri  Tarih :  29.3.2017       Google Plus      
Marka Haberleri,  Kategori : 

/uploads/tatlises-logosunu-kulanan-firmaya-ates-puskurdu.jpg

 

İbrahim Tatlıses 'i yine kızdırdılar. Ünlü sanatçı, Tatlıses logosunu kullanan firmaya ateş püskürdü.

 

Bir saç ekim firması 'Tatlıses' ismini kullanınca İbrahim Tatlıses isyan etti. Tatlıses, markanın afişini paylaşarak şu notu düştü; "Benim böyle saçmalıklarla alakam yoktur. Tatlıses ismi 45 yıldır bana aittir ve benden izin almadan kimse kullanamaz ailem dahi olsa.!!"


ETKİN PATENT NOTU


Radikal gazetesinde çıkan haber üzerine yaptığımız araştırmada 30.07.2015 tarihli "ttalıses hairtrans" ibareli kelime markası niteliğinde yeni bir başvuru olduğu, henüz yayın kararı verilmediğinden sahip bilgileri olmadığı tespit edilmiştir.


Haber de özellikle vurgulanan "logo" her ne kadar saç ekim hizmetlerininde içinde olduğu 44. sınıf kapsamında tescilli olmasa bile, Sayın İbrahim Ttalıses ve/veya hakim ortağı şirketlerle özdeşleştiğinden tanınmışlığı göz öününde bulundurulduğunda tescilli olmasa bile bir başkası adına tanınmış markadan haksız yarar gerekçe gösterilerek dava konusu yapılabilir.

Tatlıses logosunu kulanan firmaya ateş püskürdü

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Wall Street Jounal'ın konuya yakın kaynaklara dayandırdığı haberine göre, şirket bir yıldır Apple markalı Elektrikli otomobil için çalışmalarını sürdürüyor.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu