Tasarım Tescil Başvuru Süreci » Etkin Patent İki aylık ön incelemeden sonra varsa noksanlıklar giderilmesi,KHK.hükümlerine uygun olması halinde 6 ay süresince Endüstriyel tasarımlar bülteninde yayınlanır.
Tasarım Tescil Başvuru Süreci

Tasarım Tescil Başvuru Süreci

Tasarım Tescili İki aylık ön incelemeden sonra varsa noksanlıklar giderilmesi,KHK.hükümlerine uygun olması halinde 6 ay süresince Endüstriyel tasarımlar bülteninde yayınlanır.
,  Ana Kategori : Tasarım,  Kategori :  Tasarım Tescili  Tarih :  18.6.2018       Google Plus      
Tasarım Tescil Başvuru Süreci
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 Mecidiyeköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Tasarım Tescil Başvuru Süreci » Etkin Patent

Etkin Patent Logo

Tasarım Tescil Başvuru Süreci

 İki aylık ön incelemeden sonra varsa noksanlıklar giderilmesi,KHK.hükümlerine uygun olması halinde 6 ay süresince Endüstriyel tasarımlar bülteninde yayınlanır.

TASARIM TESCİL BAŞVURU SÜRECİ  HAKKINDA

 

Endüstriyel tasarım tescil başvuruları 2 aylık ön incelemeden sonra varsa noksanlıklar giderilmesi ve 554 sayılı KHK.hükümlerine uygun olması halinde 6 ay süresince Endüstriyel tasarımlar bülteninde yayınlayarak dışsal denetime tabi tutulur. Bu süreç içinde vara itirazlar alınır ve itirazların sonuçlanmasından sonrada belgelendirme işlemleri yapılarak Endüstriyel tasarım tescil belgesi gönderilir.


Her türlü soru, sorun, öneri, tasarım tescil başvuru için lütfen bize ulaşınız.

Tasarım Tescili

Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu