Tasarım Tescil Araştırma » Etkin Patent Tasarım Tescil Araştırma ve online Tasarım Sorgulama yapabileceğiniz web sayfaları burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.
Tasarım Tescil Araştırma

Tasarım Tescil Araştırma

Tasarım Tescil Araştırma Tasarım Tescil Araştırma ve online Tasarım Sorgulama yapabileceğiniz web sayfaları burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.
,  Ana Kategori :  Tasarım Sorgulama  Tarih :  27.2.2019       Google Plus      
Tasarım Sorgulama,  Kategori : 

Tasarım Tescil Araştırma

 

TASARIM TESCİL ARAŞTIRMA HAKKINDA

Tasarım Tescil Araştırma ve online Tasarım Sorgulama yapabileceğiniz web sayfaları burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Endüstriyel tasarım araştırma ve sorgulamaları aşağıdaki linklerden yapabilir ve uzmanlarımızdan yardım ve destek alabilirsiniz.


Tasarım tescil araştırma yapılırken işin uzmanı tarafından önceki tescilli tasarımlarla mevcut tasarımlar arasındaki benzerlik incelenmesi yapılması gerekmektedir. Genellikle tescilli olsun veya olmasın önceden var olan tasarımlarda küçük değişikliklerin yapılması halinde tasarımın yeni olduğu gibi yanlış bir sonuca ulaşılmaktadır.


Oysa temek kural tasarımın yeni olması ve önceki endüstriyel tasarımla sonraki tasarım arasında belirgin farklılıkların olması gerekir.


Dolayısıyla tasarım tescil araştırma işlemlerinin bir uzman tarafından yapılması ve araştırılan tasarımlar hakkında inceleme ve değerlendirmenin işin uzmanı tarafından yapılması gerekir.


Sizde tasarımlarınızın yenilik özelliklerini, önceki tasarımlarla benzer olup olmadıklarını, tescil sürecinde veya tescil sonrası olası hukuki süreçlerde elinizi güçlendirecek hukuki zeminin oluşturulması için Etkin Patent' in uzmanlığından, bilgi ve deneyimin faydalanmanızı öneriyoruz.

 

ONLİNE MARKA PATENT TASARIM TESCİL ARAŞTIRMA VE SORGULAMA LİNKLERİ

 

PATENT İŞLEMLERİ
MARKA TESCİL
MARKA TESCİL
PATENT ARAŞTIRMAMARKA ARAŞTIRMATASARIM ARAŞTIRMA
PATENT SORGULAMAMARKA TESCİL SORGULAMATASARIM SORGULAMA
Patent Uzmanından
PATENT-FAYDALI MODEL ARAŞTIRMA
Marka Uzmanından
MARKA ARAŞTIRMA
Endstriyel Tasarım Uzmanından
TASARIM ARAŞTIRMA
PATENT TAKİPMARKA TAKİPTASARIM TAKİP
FAYDALI MODELYURTDIŞI MARKA TESCİLYURTDIŞI TASARIM BAŞVURU
PATENT BAŞVURUMARKA TESCİL BAŞVURUTASARIM BAŞVURU

 

Tasarım Tescil Araştırma

Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu