Spesifik Danışmanlık » Etkin Patent Spesifik Danışmanlık, Bilirkişi raporlarının incelenmesi ve mütalaa hazırlanması gibi Spesifik bir konu için de Hukuki danışmanlık modülümüzdür.
Spesifik Danışmanlık

Spesifik Danışmanlık

Spesifik Danışmanlık Spesifik Danışmanlık, Bilirkişi raporlarının incelenmesi ve mütalaa hazırlanması gibi Spesifik bir konu için de Hukuki danışmanlık modülümüzdür.
,  Ana Kategori :  Hukuki Danışmanlık  Tarih :  7.1.2019       Google Plus      
Hukuki Danışmanlık,  Kategori : 

Spesifik Danışmanlık

SPESİFİK DANIŞMANLIK HİZMETİ

Spesifik Danışmanlık, örneğin sadece bilirkişi raporlarının incelenmesi ve mütalaa hazırlanması gibi Spesifik bir konu için de Hukuki danışmanlık modülümüzdür .


Etkin Patent, tüm marka davalarına tümden hukuki danışmanlık hizmeti verdiğimiz gibi, sadece bilirkişi raporları, çekişmeye konu markaların dava konusu olmadan önce tarafsız görüşümüzün istenmesi veya marka tescil başvurusu yapmadan önce riskli markaların hukuki süreçleri ve muhtemel sonuçlarına ilişkin talepler gibi sadece spesifik bir alan için de hukuki danışmanlık hizmeti ve yazılı ve sözlü mütalaa hizmeti de vermektedir.


Ayrıca önemli projelerin isimlendirme aşamalarında da araştırma, inceleme ve mütalaalarda hazırlanmaktadır. Marka tescil ve sonrasındaki olası hukuki süreçler uzun sürdüğünden önemli projelerin isimlendirme aşamaları dahil Fikri ve Sınai Mülkiyet Haklarını ilgilendiren konularda yol haritasının mutlaka hazırlanması gerekmektedir.
Öngörülmeyen risklerin sonradan ortaya çıkması nedeniyle katlanmak zorunda kalabileceğiniz maddi ve manevi kayıpları yaşamamak için Etkin Patent' in danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanızı ve konuya ilişkin ayrıntıları ise marka danışmanlarımızdan edinebilirsiniz.

Spesifik Danışmanlık

Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu