RTÜK ISO 9001 başvurusu yaptı » Etkin Patent Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), uluslararası standart ve kalitedeki kuruluşlara verilen ISO 9001 belgesi alabilmek için başvuruda bulundu.
RTÜK ISO 9001 başvurusu yaptı

RTÜK ISO 9001 başvurusu yaptı

RTÜK ISO 9001 başvurusu yaptı Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), uluslararası standart ve kalitedeki kuruluşlara verilen ISO 9001 belgesi alabilmek için başvuruda bulundu.
,  Ana Kategori :  ISO Belgelendirme Haberleri  Tarih :  30.11.2018       Google Plus      
ISO Belgelendirme Haberleri,  Kategori : 

RTÜK ISO 9001 başvurusu yaptı

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), uluslararası standart ve kalitedeki kuruluşlara verilen ISO 9001 belgesi alabilmek için başvuruda bulundu. ISO 9001 belgesi, bir kuruluşun ürün veya hizmetlerinin, uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak idare edildiğini gösterirken, kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin güvencesini de veriyor. 

RTÜK'ün bu belgeyi alması, kurumun tüm uygulamalarının uluslararası standartlarda ve kalitede olduğunu da göstermiş olacak. Ancak, Deniz Feneri davası ve üye Mehmet Dadak'ın görev için gittiği Trabzon'da kaldığı otelde Ukraynalı bir kadına yatak açtırıp hesabı kuruma ödetmesi haberleri nedeniyle ismi yıpranan, ayrıca RTÜK Başkanı Zahid Akman'ın Kanal 7 yöneticisi Zekeriya Karaman'la olan ticari ortaklığı nedeniyle, Üst Kurula bu belgenin verilip verilmeyeceği merak konusu. Hürriyet

RTÜK ISO 9001 başvurusu yaptı

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
ISO 9001 çalışmalarını tamamlayan Altındağ Belediye Anaokulu kalite belgesini aldı. Okulda çocuklara eğitici oyunlarla bilgisayar eğitimi veriliyor.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu