Rahat etmenizi sağlayacak çok özel bir koltuk tasarımı geliyor. » Etkin Patent New York'un ünlü tasarım stüdyolarından Humanscale, yeni koltuk konsepti Daybed ile bilgisayar kullanıcılarını rahat ettirmeyi amaçlıyor. Stüdyo, koltuğu tasarlarken "rahat etmeden konsantre olunmaz" mantığından yola çıkmış.
Rahat etmenizi sağlayacak çok özel bir koltuk tasarımı geliyor.

Rahat etmenizi sağlayacak çok özel bir koltuk tasarımı geliyor.

Rahat etmenizi sağlayacak çok özel bir koltuk tasarımı geliyor. New York'un ünlü tasarım stüdyolarından Humanscale, yeni koltuk konsepti Daybed ile bilgisayar kullanıcılarını rahat ettirmeyi amaçlıyor. Stüdyo, koltuğu tasarlarken "rahat etmeden konsantre olunmaz" mantığından yola çıkmış.
,  Ana Kategori :  Tasarım Haberleri  Tarih :  10.1.2018       Google Plus      
Tasarım Haberleri,  Kategori : 

New York'un ünlü tasarım stüdyolarından Humanscale, yeni koltuk konsepti Daybed ile bilgisayar kullanıcılarını rahat ettirmeyi amaçlıyor. Stüdyo, koltuğu tasarlarken "rahat etmeden konsantre olunmaz" mantığından yola çıkmış. 

               Çelik, plastik ve alüminyum kullanılarak oluşturulan koltuk, daha ilk bakışta ergonomik yapısıyla kendini belli ediyor. Koltuğa dahil edilen küçük standın görevi laptopunuzu taşımak ve farenizi rahatça kullanmanıza olanak tanımak. Bu stand, kullanıcının ihtiyacına göre alçaltılıp yükseltilebiliyor.Henüz konsept aşamasında olan Daybed, arkanıza yaslanıp bütün bir günü keyifle bilgisayar başında geçirmenizi sağlayabilir. Ama önce kollarımızı nereye dayayacağımızın da açıklığa kuvuşması gerekiyor...Hürriyet

Rahat etmenizi sağlayacak çok özel bir koltuk tasarımı geliyor.

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
En lüks ve en pahalı cep telefonlarını yaratmak onun fikriydi. Frank Nuovo'nun eserleri New York Modern Sanatlar Müzesi dahil pek çok müzede sergileniyor
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu