Patent Başvurunun Başvuru sahibi tarafından Bölünmesi » Etkin Patent Başvuru sahibi bu kılavuzun 2.8 maddesinde belirtilen şartlar uyarınca, yazılı bir talep ile başvurusunu bölebilir. İlk başvurunun tarihi ve başvuruda talep edilen rüçhan hakkı her bölünmüş başvuru için geçerlidir.
Patent Başvurunun Başvuru sahibi tarafından Bölünmesi

Patent Başvurunun Başvuru sahibi tarafından Bölünmesi

Patent Başvuru Kılavuzu Başvuru sahibi bu kılavuzun 2.8 maddesinde belirtilen şartlar uyarınca, yazılı bir talep ile başvurusunu bölebilir. İlk başvurunun tarihi ve başvuruda talep edilen rüçhan hakkı her bölünmüş başvuru için geçerlidir.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Patent Başvuru Kılavuzu  Tarih :  30.4.2018       Google Plus      
Patent Başvurunun Başvuru sahibi tarafından Bölünmesi
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 Mecidiyeköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Patent Başvurunun Başvuru sahibi tarafından Bölünmesi » Etkin Patent

Etkin Patent Logo

Patent Başvurunun Başvuru sahibi tarafından Bölünmesi

Başvuru sahibi bu kılavuzun 2.8 maddesinde belirtilen şartlar uyarınca, yazılı bir talep ile başvurusunu bölebilir. İlk başvurunun tarihi ve başvuruda talep edilen rüçhan hakkı her bölünmüş başvuru için geçerlidir. Araştırma ücretleri talep tarihinden sonraki üç ay içinde ödenmezse, bölünmüş başvuru geri çekilmiş sayılır (Yönetmelik madde 16 Fıkra 3).

Patent Başvuru Kılavuzu

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Başvuru patent korunmasının talep edildiği konuyu tanımlayan istem veya istemleri içermelidir (551 KHK madde 47). Uygulama Yönetmeliğinin 9uncu maddesi 10uncu fıkrası gereğince istemler tekn
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu