Matbaa Makinaları Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Matbaa Makinaları ve Malzemeleri Satışı Yapan İş Yerlerine Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgilerini inceleyebilirsiniz.
Matbaa Makinaları Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi
Etkin Patent
Etkin Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul

Matbaa Makinaları Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi

Matbaa Makinaları Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Matbaa Makinaları ve Malzemeleri Satışı Yapan İş Yerlerine Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgilerini inceleyebilirsiniz. Kalite Makale 11-07-2021
Matbaa Makinaları ve Malzemeleri Satışı Yapan İş Yerlerine Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgilerini inceleyebilirsiniz.KRİTER ADI : Matbaa Makinaları ve/veya Malzemeleri Satışı Yapan İşyerlerine Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas KriterlerKAPSAMMatbaa Makinaları ve/veya Malzemeleri Satışı Yapan İşyerlerini kapsarGENEL KURALLAR İşyeri çevre ile uyumlu yapılarda olmalı, toplu taşıma araçları ile ulaşımın sağlanacağı bölgelerde olmalıdır. İşyerinde en az idari büro, müşteri kabul yeri ile müşterek veya münferit kullanma özelliğinde teknik özellikleri TS 8357'ye uygun WC, Lavabo bulunmalıdır. İşyeri tabi olarak havalandırılmalıdır, mekanik havalandırma tertibatı bulunması halinde bu tesisat TS 3419'a ve TS 3420'ye uygun Olmalıdır. TS 4019'a uygun ilk yardım çantası TS 12201'ye uygun çöp kutusu bulunmalı yangınla ilgili olarak TS 4156' da belirtilen tedbirler alınmalıdır. İşyerinde haberleşme hizmetleri için telefon,fax bulunmalıdır. Uygun ölçü ve büyüklükte işyeri tabelası bulunmalıdır. İşyeri sigortası bulunmalı matbaa makinaları ve malzemeleri sigorta kapsamında olmalıdır. İşyeri en az atık bırakan yakıtla çalışan uygun bir sistemle ısıtılmalıdır. İşyerinde servis hizmeti birimleri bulunmalı mümkün olmadığı durumlarda işyeri sözleşmeli olarak servis hizmeti vermeli ve hangi servislerle hizmet vereceği hususunda müşteri satış öncesi bilgilendirilmelidir. Makine ve malzemelerin garanti kapsam süreleri hakkında müşteri bilgilendirilmeli, müşteriye yetkili ve sorumlu servisler hakkında bilgi verilmelidir.
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8, 34387 Mecidiyeköy/İstanbul Türkiye +90 212 212 35 17 Etkin Patent

Etkin Patent Logo


/uploads/matbaa-makinalari-ve-malzemeleri-satisi-yapan-is-yerlerine-hizmet-yeri-yeterlilik-belgesi-verilmesine-esas-kriterler.jpg

Matbaa Makinaları ve Malzemeleri Satışı Yapan İş Yerlerine Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler hakkındaki bilgilerini inceleyebilirsiniz.


KRİTER ADI : Matbaa Makinaları ve/veya Malzemeleri Satışı Yapan İşyerlerine Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi Verilmesine Esas Kriterler
KAPSAM
Matbaa Makinaları ve/veya Malzemeleri Satışı Yapan İşyerlerini kapsar

GENEL KURALLAR
İşyeri çevre ile uyumlu yapılarda olmalı, toplu taşıma araçları ile ulaşımın sağlanacağı bölgelerde olmalıdır.
İşyerinde en az idari büro, müşteri kabul yeri ile müşterek veya münferit kullanma özelliğinde teknik özellikleri TS 8357'ye uygun WC, Lavabo bulunmalıdır.
İşyeri tabi olarak havalandırılmalıdır, mekanik havalandırma tertibatı bulunması halinde bu tesisat TS 3419'a ve TS 3420'ye uygun Olmalıdır.
TS 4019'a uygun ilk yardım çantası TS 12201'ye uygun çöp kutusu bulunmalı yangınla ilgili olarak TS 4156' da belirtilen tedbirler alınmalıdır.
İşyerinde haberleşme hizmetleri için telefon,fax bulunmalıdır.
Uygun ölçü ve büyüklükte işyeri tabelası bulunmalıdır.
İşyeri sigortası bulunmalı matbaa makinaları ve malzemeleri sigorta kapsamında olmalıdır.
İşyeri en az atık bırakan yakıtla çalışan uygun bir sistemle ısıtılmalıdır.
İşyerinde servis hizmeti birimleri bulunmalı mümkün olmadığı durumlarda işyeri sözleşmeli olarak servis hizmeti vermeli ve hangi servislerle hizmet vereceği hususunda müşteri satış öncesi bilgilendirilmelidir.
Makine ve malzemelerin garanti kapsam süreleri hakkında müşteri bilgilendirilmeli, müşteriye yetkili ve sorumlu servisler hakkında bilgi verilmelidir.


YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAPIN


Ad Soyad

E-Posta


Telefon


Yorumunuz  Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu

  Kategoriler

  Müşterilerimiz Ne Diyor

  Marka patent, tescil, uyarı, zamanlama, yönlendirme, öneri ve görüşleriyle şirketimizin son 10 yılda çok olumlu oluşumlara imza attığımızı Etkin Patent çalışanları sayesinde elde ettiğimizi ve başarılarımızın devamının süreceğinden inancımız tereddütsüz tamdır. Teşekkürler Etkin Patent…

  Atakan GÜNDÜZErta Kimya Tic. Ve San. Ltd. Şti.

  HIZLI ARAŞTIRMA VE BAŞVURU FORMU

  Bülent Aydın
  Bülent Aydın
  Marka Danışmanı
  Yayınlama Tarihi: 11-07-2021

  2005 yılında kurulan Etkin Patent' in kurucusu olup, 15 yıldır Yurtiçi/Yurtdışı şahıs ve şirketlere marka, patent, tasarım başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

  Takip Edin