Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar Belgeler » Etkin Patent Marka tescil başvurusu için gerekli evraklar, belgeler, formlar ve bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.
Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar Belgeler

Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar Belgeler

Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar Belgeler Marka tescil başvurusu için gerekli evraklar, belgeler, formlar ve bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.
,  Ana Kategori :  Marka Makale  Tarih :  27.2.2019       Google Plus      
Marka Makale,  Kategori : 

Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar Belgeler

Marka tescil başvurusu için gerekli evraklar, belgeler, formlar ve bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.Marka tescili için herhangi bir ticari faaliyetin olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Marka tescil başvuru sahipleri tek kişi ve/veya şirket olabileceği gibi birden fazla kişi ve/veya şirketler adına da başvuru yapılabilir.

Tescili yapılacak markanın ürün ve hizmet listesinin seçimi dikkatli yapılmalıdır. Marka tesciline kayıtlı emtia listesinden ürün ve/veya hizmetler çıkarılabilir ama ekleme yapılamaz.

·Marka tescili için seçilen marka örneği üzerinde (Kelime, logo ve/veya her ikisi) marka tescili başvuru sonrası herhangi bir değişiklik yapılamaz. Örneğin logonuzu yenilemeniz halinde yeniden başvuru yapmanız gerekmektedir.

Marka Tescili için İstenen Belgeler  

 
1 Vekaletname (Tıklayınız.Noter Onayı gerektirmez.)
2 İmza Sirküleri (Sadece Şirketler için))
3 Kimlik Fotokopisi (Sadece Şahıs başvuruları için)

4 Marka Örneği (700x700 Piksel 300 DPI Çözünürlükte olmalıdır. Bunun mümkün olmaması halinde maksimum düzeyde çözünürlükte gönderilmesi halinde tarafımızca da yeniden düzenlenebilir.


Logo, Kelime veya her ikisi birlikte de marka tescil başvuru yapılabilir. Etkin Patent olarak marka örneğinin hem tescil sürecinde olası sorunların bertaraf edilmesi hem de tescil sonrası başkaları tarafından taklit edilmenizi  maksimum düzeyde engelleyecek ve olası hukuki süreçlerde elinizi güçlendirecek  şekilde yeniden düzenleme yapmanız konusunda yardım ve destek sunmaktadır.

ÖNEMLİ: Logosu olmayan marka tescil başvuruları KELİME markası olarak başvuru yapılmaktadır.

Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar Belgeler

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Marka Patent Sorgulama nedir nasıl yapılmalı,nelere dikkat edilmeli hususlarını ayrıntılı incelediğimiz linkleri yazılı yazılarımızı dikkatli incelemenizi öneriyoruz.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu