Kurumsal Web Tasarım » Etkin Patent Kurumsal kimliğinize, kültürünüze,renklerine, imajına uygun, özgün, kolay erişilebilir, hızlı açılan Kurumsal web tasarım proje ve çözümlerimizden yaralanın.
Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Web Tasarımı Kurumsal kimliğinize, kültürünüze,renklerine, imajına uygun, özgün, kolay erişilebilir, hızlı açılan Kurumsal web tasarım proje ve çözümlerimizden yaralanın.
,  Ana Kategori : Web Tasarım,  Kategori :  Web Tasarımı  Tarih :  9.6.2018       Google Plus      
Kurumsal Web Tasarım
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 Mecidiyeköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Kurumsal Web Tasarım » Etkin Patent

Etkin Patent Logo

Kurumsal Web Tasarım


Kurumsal kimliğinize, kültürünüze,renklerine, imajına uygun, özgün, kolay erişilebilir, hızlı açılan Kurumsal web tasarım proje ve çözümlerimizden yaralanın. Marka danışmanlarımız logonuzu web sayfanızda kullanılabilecek şekilde arzu ederseniz yeniden revize eder,Logonuzun bilinirliğini bozmadan, kullanıcıya marka vaadleri ve gücünü yansıtacak şekilde yeniden revize edilir.

 (Örneğin Vakıfbank logosu, Değişmeden,çeşitli gölgelendirmeler kullanılarak web sayfasına uygun yeniden revize edilmiştir)


Web siteniz,tüm tarayıcılarda(Browser), hatasız ve düzgün çalışan,Başta google olmak üzere,yahoo,bing vb.arama motorlarınca kolay ve etkili indexlenen, sektör,marka,ürün ve hizmetlerinizle ilgili anahtar kelimelerde, rakiplerinizde daha önde arama motorların ön sıralarında yer alacak web tasarım projeleri hazırlıyoruz.Web 2.0 standartlarında,uluslar arası W3C tarafından sertifikalanmış,kolay ,kullanılabilir web tasarım için danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.


Web Tasarım
Kurumsal kimliğinize uygun,
Logonuz değişmezse bile, web sayfanızda kullanılabilecek şekilde yeniden revize edilmiş,
Kurumsal renklerinize uygun ve/veya yeniden uygun hale getirilmiş,
Kullanıcı dostu
SEO Arama motoru optimizasyonu, yapılmış,
Web 2.0 teknolojisi
W3C Sertifika sahibi


Özgün,Ayırt edici özelliklere sahip marka danışmanlarımızca projelendirilen web tasarım için İletişim formumuzdan irtibat kurabilirsiniz

Web Tasarımı

Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu