Kocaelispor Kulübünün logosuna ve isim hakkına haciz » Etkin Patent Alınan bilgiye göre, İstanbul'dan bir işadamının, Kocaelispor Kulübü'nden alacağını tahsil edememesi üzerine icra işlemi başlattığı öğrenildi.
Kocaelispor Kulübünün logosuna ve isim hakkına haciz

Kocaelispor Kulübünün logosuna ve isim hakkına haciz

Marka Haberleri Alınan bilgiye göre, İstanbul'dan bir işadamının, Kocaelispor Kulübü'nden alacağını tahsil edememesi üzerine icra işlemi başlattığı öğrenildi.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Marka Haberleri  Tarih :  23.3.2017       Google Plus      
Kocaelispor Kulübünün logosuna ve isim hakkına haciz
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 Mecidiyeköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Kocaelispor Kulübünün logosuna ve isim hakkına haciz » Etkin Patent

Etkin Patent Logo

Alınan bilgiye göre, İstanbul'dan bir işadamının, Kocaelispor Kulübü'nden alacağını tahsil edememesi üzerine icra işlemi başlattığı öğrenildi. Kocaeli 3. İcra Dairesi tarafından Kocaelispor Kulübü Derneği üzerine kayıtlı logo ve isim hakkına el konulduğu, firmanın 187837 sayıyla tescilli Kocaelispor logosu ve isim hakkını satılığa çıkardığı kaydedildi. Kocaelispor Kulübü Başkanı Serhan Gürkan ise kendilerine bu konuyla ilgili resmi bir belgenin ulaşmadığını bildirdi. (Sabah)

Marka Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Son yıllarda inanılmaz bir hızla büyüyor Çin. IMF’ye göre bugün ABD ve Japonya’dan sonra üçüncü büyük ekonomiye sahip.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu