İzer Hotel iso 9001 belgesi aldı » Etkin Patent Bodrum'da hizmete girdiği 1996 yılından bu yana kaliteli hizmetiyle tercih edilen tesisler arasında ilk sıralarda gelen İzer Hotel & Beach Club, çabalarının karşılığını aldı.
İzer Hotel iso 9001 belgesi aldı

İzer Hotel iso 9001 belgesi aldı

İzer Hotel iso 9001 belgesi aldı Bodrum'da hizmete girdiği 1996 yılından bu yana kaliteli hizmetiyle tercih edilen tesisler arasında ilk sıralarda gelen İzer Hotel & Beach Club, çabalarının karşılığını aldı.
,  Ana Kategori :  ISO Belgelendirme Haberleri  Tarih :  25.4.2018       Google Plus      
ISO Belgelendirme Haberleri,  Kategori : 

İzer Hotel iso 9001 belgesi aldı

Bodrum'da hizmete girdiği 1996 yılından bu yana kaliteli hizmetiyle tercih edilen tesisler arasında ilk sıralarda gelen İzer Hotel & Beach Club, çabalarının karşılığını aldı. 

İngiltere'nin UKAS akreditasyonlu kuruluşu NQA tarafından yapılan denetimler sonucu ISO 9001:belgesi ve  HACCP belgeleri alan İzer'in Genel Müdürü Baki Erol, "Amacımız bu belgeleri duvara asmak değil, konuklarımıza hijyenik, kaliteli gıda üretimi ve en üst kalite hizmet vererek yüzde yüz memnuniyeti sağlamak. Aldığımız belgeleri çabalarımızın süsü olarak görüyoruz" dedi.  Hürriyet

İzer Hotel iso 9001 belgesi aldı

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
YENİ eğitim-öğretim yılının yaklaşmasıyla birlikte hareketlenen okul alışverişi pazarına uzakdoğu ürünlerine ve merdiven altı üretime dikkat edilmesi gerektiğini söyleyen Türk Standartları E
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu