İvanka Trump Markası » Etkin Patent İş hayatındaki kadınları hedef alan da bir marka yaratan İvanka Trump, , şık, uygun derecede seksi ve elde uygun fiyatlı olan kreasyonunu gözler önüne serdi
İvanka Trump Markası

İvanka Trump Markası

İvanka Trump Markası İş hayatındaki kadınları hedef alan da bir marka yaratan İvanka Trump, , şık, uygun derecede seksi ve elde uygun fiyatlı olan kreasyonunu gözler önüne serdi
,  Ana Kategori :  Marka Haberleri  Tarih :  29.3.2017       Google Plus      
Marka Haberleri,  Kategori : 

/uploads/ivanka-trump-markasi.jpg

 

İstanbul, 10 Kasım (DHA) - Trump Organizasyonundaki görevi yanı sıra, kadınlar için de çalışmak isteyen Ivanka Trump, 2007 yılında piyasaya bir mücevher koleksiyonu sürerek, kendine mücevher alan kadınlar için "İvanka Trump" adıyla yeni bir marka yarattı.


Aradan birkaç yıl geçtikten sonra, moda dünyasında gördüğü boşluğu doldurarak iş hayatındaki kadınları hedef alan da bir marka yaratan Trump, iş hayatındaki kadınlar için şık, uygun derecede seksi ve elde edilebilir fiyatlı olan kreasyonunu gözler önüne serdi.


Kreasyonun tutmasından sonra, aksesuar, parfüm ve güneş gözlüğü gibi ürünleri de bünyesine katan İvanka Trump, daha sonra çalışan kadınların hayatını kolaylaştırmak adına websitesinde "stil, iş hayatı, ev hayatı, eğlence, bilge sözler, seyahat ve çalışan kadınlar" başlıkları altında önerilerde bulunarak hayata dair küçük ipuçları vermeye başladı.


Ivanka Trump'ın her bir başlık altında geliştirip piyasaya sürdüğü, ayakkabı, çanta, mücevher, ev aksesuarları ve günlek yaşamın parçası olabilecek daha birçok ürünü büyük ilgi görüyor.


Kaynak: Hürriyet

 İvanka Trump Markası

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
17 yıldır kalıpları zorlayan MARKA Konferansı, bu yıl da iş dünyasına sıçrama yaşatacak bir vizyona imza atmaya hazırlanıyor.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu