ISO 22000 Eğitimi » Etkin Patent ISO 22000 Eğitimi Amacı,İçeriği hedefi hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.
ISO 22000 Eğitimi » Etkin Patent
Etkin Patent
Etkin Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul

ISO 22000 Eğitimi

ISO 22000 Eğitimi ISO 22000 Eğitimi Amacı,İçeriği hedefi hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Kalite Makale 11-07-2021
ISO 22000 Eğitimi Amacı,İçeriği hedefi hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi, gıda üzerindeki güvenlik tehlikelerini yönetmeye yönelik bir sistemin nasıl kurulacağı ve yönetileceği konusunda verilen eğitimlerdir. ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi,Gıda üretim zincirinde bulunan herhangi bir kuruluşun, gıdanın tüketimi esnasında güvenli olmasını temin edebilmek için gıda üzerindeki güvenlik tehlikelerini yönetmeye yönelik bir sistemin nasıl kurulacağı ve yönetileceği konusunda temel bilgilerin aktarımının sağlanmasıdır. Eğitim Amacı :TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve Tehlike Analizleri ve Kritik Kontrol Noktaları (HACCP) de yer alan, yönetim sisteminin geçerli kılınması, doğrulanması ve iyileştirilmesi kapsamında gereken proseslerin planlanması ve uygulanması konusunda bilgi aktarımının sağlanmasıdır. Eğitim İçeriği :Tanımlar ve tarifler,Temel kavramların açıklanması,Geçerli kılma ve doğrulama adımları tanıtımıGeçerli kılma ve doğrulama adımlarının planlanmasının yapılmasıÖn Gereklilik Programları (OGP, OOGP)Tehlike Analizleri -HACCP Planının oluşturulması,Temel gıda mevzuatlarının ele alınması ve takip yöntemleri,Gıda güvenliği yönetim sisteminin geçerli kılınması, doğrulanması ve iyileştirilmesi,Pratik ve örnek çalışmalarEğitimin Süresi:2 günISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Baş Tetkikçi Eğitimi (IRCA Kayıtlı) Eğitimin Hedefi:Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin işletme süreçlerinde etkin ve verimli yürüyebilmesi, yönetilebilmesi ve sürekli iyileşme için üzerinde durulması gereken konulara hakim, denetçilik vasıflarına sahip teknik personel yetiştirmek. Eğitim İçeriği:Gıda güvenliği kavramına genel bakış ve gıda güvenliği tehlikeleriGıda Güvenliği Kavramı -Gıda zehirlenmelerine neden olan faktörler Haccp sistemiÜrün ve Ürün Kullanım tanımlarıÜrün Akış Diyagramları Ve Doğrulamaları Tehlike AnaliziKritik limitlerin belirlenmesiCCP'ler için izleme sistemi oluşturulmasıİyi denetim uygulamalarıDenetçi özellikleri ve dikkat edilmesi gereken konularDenetim bulguları değerlendirme ve raporlamaSınav ve değerlendirmeKatılımcılar:ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Denetçi/ Baş denetçi olmak isteyenler, Şirketlerinde ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi kurmak ve sürdürmek isteyen tüm çalışanlar, Şirketlerinde ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini denetlemek isteyenler.Eğitimin Süresi: 4 gün – Toplam 40 saat   Bilgi için lütfen ETKİN PATENT ile irtibat kurunuz
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8, 34387 Mecidiyeköy/İstanbul Türkiye +90 212 212 35 17 Etkin Patent

Etkin Patent LogoISO 22000 EğitimiISO 22000 Eğitimi Amacı,İçeriği hedefi hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi, gıda üzerindeki güvenlik tehlikelerini yönetmeye yönelik bir sistemin nasıl kurulacağı ve yönetileceği konusunda verilen eğitimlerdir.


ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi,Gıda üretim zincirinde bulunan herhangi bir kuruluşun, gıdanın tüketimi esnasında güvenli olmasını temin edebilmek için gıda üzerindeki güvenlik tehlikelerini yönetmeye yönelik bir sistemin nasıl kurulacağı ve yönetileceği konusunda temel bilgilerin aktarımının sağlanmasıdır.


Eğitim Amacı :
TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve Tehlike Analizleri ve Kritik Kontrol Noktaları (HACCP) de yer alan, yönetim sisteminin geçerli kılınması, doğrulanması ve iyileştirilmesi kapsamında gereken proseslerin planlanması ve uygulanması konusunda bilgi aktarımının sağlanmasıdır.


Eğitim İçeriği :
Tanımlar ve tarifler,
Temel kavramların açıklanması,
Geçerli kılma ve doğrulama adımları tanıtımı
Geçerli kılma ve doğrulama adımlarının planlanmasının yapılması
Ön Gereklilik Programları (OGP, OOGP)
Tehlike Analizleri -HACCP Planının oluşturulması,
Temel gıda mevzuatlarının ele alınması ve takip yöntemleri,
Gıda güvenliği yönetim sisteminin geçerli kılınması, doğrulanması ve iyileştirilmesi,
Pratik ve örnek çalışmalar
Eğitimin Süresi:2 gün
ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Baş Tetkikçi Eğitimi (IRCA Kayıtlı)


Eğitimin Hedefi:
Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin işletme süreçlerinde etkin ve verimli yürüyebilmesi, yönetilebilmesi ve sürekli iyileşme için üzerinde durulması gereken konulara hakim, denetçilik vasıflarına sahip teknik personel yetiştirmek.


Eğitim İçeriği:
Gıda güvenliği kavramına genel bakış ve gıda güvenliği tehlikeleri
Gıda Güvenliği Kavramı -Gıda zehirlenmelerine neden olan faktörler


Haccp sistemi
Ürün ve Ürün Kullanım tanımları
Ürün Akış Diyagramları Ve Doğrulamaları


Tehlike Analizi
Kritik limitlerin belirlenmesi
CCP'ler için izleme sistemi oluşturulması
İyi denetim uygulamaları
Denetçi özellikleri ve dikkat edilmesi gereken konular
Denetim bulguları değerlendirme ve raporlama
Sınav ve değerlendirme
Katılımcılar:
ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Denetçi/ Baş denetçi olmak isteyenler, Şirketlerinde ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi kurmak ve sürdürmek isteyen tüm çalışanlar, Şirketlerinde ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini denetlemek isteyenler.
Eğitimin Süresi: 4 gün – Toplam 40 saat

 

Bilgi için lütfen ETKİN PATENT ile irtibat kurunuz


YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAPIN


Ad Soyad

E-Posta


Telefon


Yorumunuz  Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu

  Kategoriler

  Müşterilerimiz Ne Diyor

  Uluslararası markalaşmaya önem veren ve ihracat hedefleri her yıl artan bir firma olarak, markalarımızın takip edilmesi, haklarımızın korunması ve yeni marka başvurularımızda da hızlı bir hizmet alabilmek için Etkin Patent ile çalışıyoruz. Başvuru aşamasından belgeye bağlanma aşamasına kadar tüm süreçlerde bize güven veren Etkin Patent’e ANGELS NEVER DIE ailesi olarak teşekkür ederiz.

  Ferat BARITÇITaksim Tekstil Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

  HIZLI ARAŞTIRMA VE BAŞVURU FORMU

  Bülent Aydın
  Bülent Aydın
  Marka Danışmanı
  Yayınlama Tarihi: 11-07-2021

  2005 yılında kurulan Etkin Patent' in kurucusu olup, 15 yıldır Yurtiçi/Yurtdışı şahıs ve şirketlere marka, patent, tasarım başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

  Takip Edin