Höşmerim tatlısı için patent Başvurusu yapıldı » Etkin Patent Çanakkale, İzmir ve Kütahya bölgelerinde höşmerime benzer tatlının yapılması, Balıkesir’deki imalatçıları harekete geçirdi.
Höşmerim tatlısı için patent Başvurusu yapıldı

Höşmerim tatlısı için patent Başvurusu yapıldı

Marka Haberleri Çanakkale, İzmir ve Kütahya bölgelerinde höşmerime benzer tatlının yapılması, Balıkesir’deki imalatçıları harekete geçirdi.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Marka Haberleri  Tarih :  23.3.2017       Google Plus      
Höşmerim tatlısı için patent Başvurusu yapıldı
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 Mecidiyeköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Höşmerim tatlısı için patent Başvurusu yapıldı » Etkin Patent

Etkin Patent Logo

Çanakkale, İzmir ve Kütahya bölgelerinde höşmerime benzer tatlının yapılması, Balıkesir'deki imalatçıları harekete geçirdi. Patent konusunda hızlı hareket etme kararı alındı. Lokantacılar Odası, sadece kent merkezinde günde 25 ton üretilen süt, peynir, irmik ve şekerden yapılan meşhur höşmerim tatlısına patent ve marka tescili almak için çalışma başlattı. Belediye ve üretici firmalar da çalışmaya destek oldu. Hürriyet Oda Başkanı Hasan Yıldız, tatlıya patent ve coğrafi işaret hakkı alarak, hem koruma altına alacaklarını, hem de Türkiye genelinde tanıtacaklarını söyledi. Lokantacılar Odası olarak, Balıkesir'e özgü höşmerimin vatandaşlara en kaliteli ve lezzetli olarak ulaşmasını istediklerini belirten Yıldız, "Türk Paten Enstitüsü'ne müracaat için çalışma başlattık" ded

Marka Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Yazılım devi Microsoft şirketi, son yılların yükselişi durdurulamayan Apple firmasına App Store kelimeleri yüzünden dava açıyor.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu