Garip laptop tasarımları görmeye alıştık, ama bu tasarım » Etkin Patent asarım alanında aslında pek de fazla çılgın fikirlerin oluşmadığı laptop piyasasında bu sefer taşlar yerinden oynayacak.
Garip laptop tasarımları görmeye alıştık, ama bu tasarım

Garip laptop tasarımları görmeye alıştık, ama bu tasarım

Garip laptop tasarımları görmeye alıştık, ama bu tasarım asarım alanında aslında pek de fazla çılgın fikirlerin oluşmadığı laptop piyasasında bu sefer taşlar yerinden oynayacak.
,  Ana Kategori :  Tasarım Haberleri  Tarih :  30.11.2018       Google Plus      
Tasarım Haberleri,  Kategori : 

Tasarım alanında aslında pek de fazla çılgın fikirlerin oluşmadığı laptop piyasasında bu sefer taşlar yerinden oynayacak. Neden mi?Victor Bivol, laptoplar üzerine başlattığı tasarım projesinin detaylarını henüz tasarım düzeyinde kullanıcılarla paylaşsa da bunun üreticilere ilham vermesi ümidini taşıyoruz.

Laptopunuzun klavyesini kaldırıp, arka kısmını çevirdikten sonra tablet olarak kullanabileceksiniz desek acaba bize de deli gözüyle bakar mısınız?Bu aslında henüz hayata geçmiş bir proje değil; fakat ya gerçek olsaydı siz de bu üründen gereken avantajı sağlar ve tableti sürekli kullananlardan olur muydunuz?Kimileri için çok büyük kolaylık sağlardı, kimileri için de eziyet. Ama böyle bir imkânın biz kullanıcılarda olması daha güzel olurdu. Umuyoruz ki gelecek, kullanıcıları sevindirecek.Kaynak:Hürriyet

Garip laptop tasarımları görmeye alıştık, ama bu tasarım

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Gelecekte taşıtlar şehirlere göre uyum sağlayacak. Düşünülmesi gereken maliyet ve güvenlik olunca tasarımcılarda bu şekilde çalışmaya başlamışlardır
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu