Faydalı Model Başvuru ve Başvuru Tarihi - Etkin Patent Üçüncü kişilerce, buluşun izinsiz olarak üretilmesini, satılmasını, kullanılmasını veya ithal edilmesini engelleme amacıyla tanınan tekel haklarıdır.
Faydalı Model Başvuru ve Başvuru Tarihi - Etkin Patent
Etkin Patent
Etkin Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul

Faydalı Model Başvuru ve Başvuru Tarihi

Faydalı Model Başvuru ve Başvuru Tarihi Üçüncü kişilerce, buluşun izinsiz olarak üretilmesini, satılmasını, kullanılmasını veya ithal edilmesini engelleme amacıyla tanınan tekel haklarıdır. Patent Başvuru Kılavuzu 22-01-2022
Sınırlı bir süre ve yer için patent/ faydalı model sahibine, üçüncü kişiler tarafından buluşun izinsizolarak üretilmesini, satılmasını, kullanılmasını veya ithal edilmesini engelleme amacıyla tanınantekel haklarıdır. Koruma süreleri başvuru tarihi itibarıyla başlar ve Patent 20 yıl Faydalı Model ise hak sahibi adına 10 yıl süreyle koruma sağlar.  
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8, 34387 Mecidiyeköy/İstanbul Türkiye +90 212 212 35 17 Etkin Patent

Etkin Patent Logo


Faydalı Model Başvuru ve Başvuru Tarihi

Sınırlı bir süre ve yer için patent/ faydalı model sahibine, üçüncü kişiler tarafından buluşun izinsiz
olarak üretilmesini, satılmasını, kullanılmasını veya ithal edilmesini engelleme amacıyla tanınan
tekel haklarıdır.

Koruma süreleri başvuru tarihi itibarıyla başlar ve Patent 20 yıl Faydalı Model ise hak sahibi adına 10 yıl süreyle koruma sağlar.  


YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAPIN


Ad Soyad

E-Posta


Telefon


Yorumunuz  Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu

  Kategoriler

  Müşterilerimiz Ne Diyor

  Ülkemizdeki genel yaklaşımın kervan yolda dizilir atasözüyle örtüştüğünü düşünürsek her aşamada bir sorunla yüzleşmek ve bedel ödemek kaçınılmaz oluyor.

  Etkin patentin ,Marka ve Patent konusunda hem yola çıkmış hem de hazırlık yapanların rota belirlemek açısından en güvenilir partneri olmayı hak ettiklerini düşünüyoruz.

  Ender PİLGEErpco İlaç Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti.