Evcil kedi ve köpeklerin ayak ve tuvalet temizliği için yeni cihaz » Etkin Patent İkiz kardeşler Yağmur ve Yaprak Sürmeli, evcil kedi-köpeklerin ayak ve tuvalet temizliği için bir cihaz geliştirdi.
Evcil kedi ve köpeklerin ayak ve tuvalet temizliği için yeni cihaz

Evcil kedi ve köpeklerin ayak ve tuvalet temizliği için yeni cihaz

Evcil kedi ve köpeklerin ayak ve tuvalet temizliği için yeni cihaz İkiz kardeşler Yağmur ve Yaprak Sürmeli, evcil kedi-köpeklerin ayak ve tuvalet temizliği için bir cihaz geliştirdi.
,  Ana Kategori :  Patent Haberleri  Tarih :  29.3.2017       Google Plus      
Patent Haberleri,  Kategori : 

/uploads/evcil-kedi-ve-kopeklerinin-temizligi-icin-yeni-cihaz-gelistirildi.jpg

 

Yağmur ve Yaprak, uzun yıllar besledikleri ve bir süre önce bir ameliyat sırasında ölen köpekleri Peggy'nin anısına 'Peggymatic' adını verdikleri bir cihaz geliştirdi.


Üç işlevi bulunan cihaz, kedi ve köpeklerin ayaklarını su ile fırçalayarak yıkıyor ve bu sırada masaj yapıyor. Cihaz ayrıca tuvaletten sonra köpeğin poposunun temizlemek amacıyla kullanılabiliyor.AB VE JAPONYA'DAN DA PATENT ALMAYI BAŞARDILAR

 

Yaprak Sürmeli, Peggymatic'in şarjlı, taşınabilir ve tam otomatik bir cihaz olduğunu belirterek, "Dünyada en zor patent alınan ülkeler olan Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Avrupa Birliği'nden patent belgesi aldık. Çok zor bir iş başardık. Birçok firma ilk ve tek olabilmek için Peggymatic'i kendi markası altına almak için bizimle görüşme yapıyor." dedi.


Kaynak: Hürriyet

 Evcil kedi ve köpeklerin ayak ve tuvalet  temizliği için yeni cihaz

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Ziraat Bankası Genel Müdürü Can Akın Çağlar, VTM cihazlarını bünyesinde bulunduran ve “insansız bankacılık” olarak adlandırdıkları ilk şubelerini Bursada hizmet
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu