Etkin Patent'ten Tescil Garantisi » Etkin Patent Tescil garantisi verdiğimiz marka başvurularının Türk Patent tarafından RED edilmesi halinde alınan hizmet bedeli İADE edilir.Türkiye'de bir İLKİ yine ETKİN PATENT gerçekleştiriyor.
Etkin Patent'ten Tescil Garantisi » Etkin Patent
Etkin Patent
Etkin Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul

Etkin Patent'ten Tescil Garantisi

Etkin Patent'ten Tescil Garantisi Tescil garantisi verdiğimiz marka başvurularının Türk Patent tarafından RED edilmesi halinde alınan hizmet bedeli İADE edilir.Türkiye'de bir İLKİ yine ETKİN PATENT gerçekleştiriyor. Marka Makale 14-07-2021
Tescil garantisi verdiğimiz marka başvurularının Türk Patent tarafından RED edilmesi halinde alınan hizmet bedeli İADE edilir.Türkiye'de bir İLKİ yine ETKİN PATENT gerçekleştiriyor. “ TESCİL GARANTİSİ ” Ortalama her yıl 120 bin civarında marka başvurusu yapılmaktadır.Ancak son zamanlarda uzman olmayan veya araştırma ve inceleme yapılmadan sadece başvuru yapmak için yapılan tescil başvuruların, ciddi sayılarda marka başvurularının RED edildiğini gözlemlediğimizden,sektörümüzde farklışamak adına yeni bir KAMPANYA ‘yı hizmetinize sunuyoruz. Evet;bilgi,birikim ve deneyimimize güvenerek bu kampanyayı açıyoruz.Öyle ya aldığımız vekil hizmet bedelini hak etmek için mademki danışmanlık hizmeti veriyoruz ve farklıyız o halde bizimde müşterilerimze taahhütümüz olmalı... İŞTE TAAHHÜTÜMÜZ Marka ibarelerinize veya yeniden tescil kriteri kazandırılarak tarafımızdan önerilen marka ibareleri veya bizzat tarafımızdan sizlere yeniden oluşturulan marka ibareleri için yazılı olarak “TESCİL EDİLEBİLİR” raporu verdiğimiz marka başvurularının Türk Patent tarafından RED edilmesi halinde alınan hizmet bedeli İADE edilecek veya yeni marka başvurunuz sonuçlanıncaya kadar ÜCRETSİZ yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki iletişim formumuzu kullanabilirsiniz. UYARILAR: 1 Bu sadece ETKİN PATENT'in müşterilerine sunduğu ve sözleşme ile yapılan bir taahhüttür.Hiç bir şekilde ,kesin tescil edilir kanaati oluşmamalı, çünkü tescil kararını sadece TÜRK PATENT VE MARKA KURUMU verir. Etik olarak da, kesin tescil veya red edilir diyemeyiz, çünkü bunun karar mercii biz değiliz. Ancak bilgi, birikim ve deneyimimiz ile bu konuda kendimize güvendiğimiz için sadece aldığımız hizmet bedelini İADE ediyoruz. 2 Araştırma,inceleme ve değerlendirme raporlarımızda “RED EDİLEBİLİR” riski tarafınızca kabul edilerek yapılan başvurular bu kampanya dışındadır.ÖNEMLİ NOT: Yurtiçi ve Yurtdışı marka araştırma, marka sorgulama, marka tescil işlemleri,hakkında uzmanlarımızdan, hukuki kriterleri de kapsayan ayrıntılı rapor için İLETİŞİM formunu ve/veya Ücretsiz Marka Araştırma formunu kullanabilirsiniz.
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8, 34387 Mecidiyeköy/İstanbul Türkiye +90 212 212 35 17 Etkin Patent

Etkin Patent Logo


Etkin Patent'ten tescil garantisi

Tescil garantisi verdiğimiz marka başvurularının Türk Patent tarafından RED edilmesi halinde alınan hizmet bedeli İADE edilir.Türkiye'de bir İLKİ yine ETKİN PATENT gerçekleştiriyor.


 TESCİL GARANTİSİ 

Ortalama her yıl 120 bin civarında marka başvurusu yapılmaktadır.Ancak son zamanlarda uzman olmayan veya araştırma ve inceleme yapılmadan sadece başvuru yapmak için yapılan tescil başvuruların, ciddi sayılarda marka başvurularının RED edildiğini gözlemlediğimizden,sektörümüzde farklışamak adına yeni bir KAMPANYA ‘yı hizmetinize sunuyoruz.


Evet;bilgi,birikim ve deneyimimize güvenerek bu kampanyayı açıyoruz.Öyle ya aldığımız vekil hizmet bedelini hak etmek için mademki danışmanlık hizmeti veriyoruz ve farklıyız o halde bizimde müşterilerimze taahhütümüz olmalı...


İŞTE TAAHHÜTÜMÜZ


Marka ibarelerinize veya yeniden tescil kriteri kazandırılarak tarafımızdan önerilen marka ibareleri veya bizzat tarafımızdan sizlere yeniden oluşturulan marka ibareleri için yazılı olarak “TESCİL EDİLEBİLİR” raporu verdiğimiz marka başvurularının Türk Patent tarafından RED edilmesi halinde alınan hizmet bedeli İADE edilecek veya yeni marka başvurunuz sonuçlanıncaya kadar ÜCRETSİZ yapılacaktır.


Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.


UYARILAR:


1 Bu sadece ETKİN PATENT'in müşterilerine sunduğu ve sözleşme ile yapılan bir taahhüttür.Hiç bir şekilde ,kesin tescil edilir kanaati oluşmamalı, çünkü tescil kararını sadece TÜRK PATENT VE MARKA KURUMU verir. Etik olarak da, kesin tescil veya red edilir diyemeyiz, çünkü bunun karar mercii biz değiliz. Ancak bilgi, birikim ve deneyimimiz ile bu konuda kendimize güvendiğimiz için sadece aldığımız hizmet bedelini İADE ediyoruz.


Araştırma,inceleme ve değerlendirme raporlarımızda “RED EDİLEBİLİR” riski tarafınızca kabul edilerek yapılan başvurular bu kampanya dışındadır.

ÖNEMLİ NOT: Yurtiçi ve Yurtdışı marka araştırma, marka sorgulama, marka tescil işlemleri,hakkında uzmanlarımızdan, hukuki kriterleri de kapsayan ayrıntılı rapor için İLETİŞİM formunu ve/veya Ücretsiz Marka Araştırma formunu kullanabilirsiniz.


YORUMLAR


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAPIN


Ad Soyad

E-Posta


Telefon


Yorumunuz  Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu

  Kategoriler

  Müşterilerimiz Ne Diyor

  Bekan Sigorta olarak bizi ; “MARKA VE PATENT” ile bizleri tanıştıran, yaptığımız işte “FARKINDALIK” Yaratmamıza destek olan,
  Güncel değişiklikleri tarafımıza anında ileterek, canlı kalmamızı sağlayan, birlikte çalıştığımız her alanda, “VİZYONUMUZA” katkıda bulunan ETKİN PATENT AİLESİNE sonsuz teşekkürler.

  Mithat BEKANBekan Sigorta

  HIZLI ARAŞTIRMA VE BAŞVURU FORMU

  Bülent Aydın
  Bülent Aydın
  Marka Danışmanı
  Yayınlama Tarihi: 14-07-2021

  2005 yılında kurulan Etkin Patent' in kurucusu olup, 15 yıldır Yurtiçi/Yurtdışı şahıs ve şirketlere marka, patent, tasarım başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

  Takip Edin