En pahalı Surface Book tükendi » Etkin Patent Microsoft'un yeni oyuncağı, yüksek fiyatına rağmen kısa sürede tükendi.
En pahalı Surface Book tükendi

En pahalı Surface Book tükendi

Marka Haberleri Microsoft'un yeni oyuncağı, yüksek fiyatına rağmen kısa sürede tükendi.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Marka Haberleri  Tarih :  29.3.2017       Google Plus      
En pahalı Surface Book tükendi
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 Mecidiyeköy/İstanbul +90 212 212 35 17 En pahalı Surface Book tükendi » Etkin Patent

Etkin Patent Logo

/uploads/en-pahali-surface-book-tukendi.jpg

 

Microsoft geçtiğimiz hafta şirketin ilk dizüstü bilgisayarı Surface Book tanıtımı ile herkesi şaşırtmıştı. Yeni raporlar, tasarım açısından son derece olumlu tepkiler alan dizüstü bilgisayara büyük bir rağbet olduğu yönünde.

 

Microsoft'un web sitesinde bakıldığında Surface Book'un en yüksek konfigürasyonlu modeli için stokların tükendiği, ön siparişin kapandığı görülüyor. 2.699 dolarlık fiyat etiketine (yaklaşık 8 bin TL) sahip üst düzey makine, 13.5 inç 3.000 x 2.000 çözünürlüklü ekran, Intel Core i7 işlemci (ayrı bir Nvidia GPU ile birlikte), 16GB RAM, 512GB SSD disk ve aynı zamanda Surface Pen ile birlikte geliyor.

 

Klavyeyi söktüğünüzde elinizde kalan, yine bir Surface tablet. Ancak klavye, süslü bir kapak olmaktan öte, tabletten ayrı bir NVIDIA GTX GPU ve diğer bileşenlere ev sahipliği yapıyor. Microsoft'a göre bu ek bileşenler, Surface Book'u MacBook Pro'dan iki kat hızlı hale getiriyor. Microsoft, bu cesur iddiasını destekleyecek bir istatistik göstermese de, sahnede Gears of War'u çalıştırarak ve oyundan çektiği videoyu hemen Adobe Premiere'de düzenleyerek boş bir iddiada bulunmadığını gösterdi.

 

Yeni dizüstü bilgisayarın 26 Ekim tarihinde raflarda yerini alması bekleniyor.


Kaynak: Radikal

Marka Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Tohumluk Tescil ve Sertifikasyon Merkezi hakem heyeti oluşturacak. Başçiftlik Beyazı, 2016 yılı başında tescil edilecek ve milli çeşit arasındaki yerini alacak
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu