ECOSF amblem mühür tasarım yarışması düzenleyecek » Etkin Patent Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Bilim Vakfı (ECOSF), üye ülkelerin bilim ve sanat dallarında eğitim gören öğrencileri arasında ECOSF amblem/mühür tasarım yarışması düzenleyecek.
ECOSF amblem mühür tasarım yarışması düzenleyecek

ECOSF amblem mühür tasarım yarışması düzenleyecek

Tasarım Haberleri Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Bilim Vakfı (ECOSF), üye ülkelerin bilim ve sanat dallarında eğitim gören öğrencileri arasında ECOSF amblem/mühür tasarım yarışması düzenleyecek.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Tasarım Haberleri  Tarih :  10.1.2018       Google Plus      
ECOSF amblem mühür tasarım yarışması düzenleyecek
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 Mecidiyeköy/İstanbul +90 212 212 35 17 ECOSF amblem mühür tasarım yarışması düzenleyecek » Etkin Patent

Etkin Patent Logo

/uploads/ecosf-amblem-muhur-tasarim-yaissmasi-duzenleyecek.jpg

Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Bilim Vakfı (ECOSF), üye ülkelerin bilim ve sanat dallarında eğitim gören öğrencileri arasında ECOSF amblem/mühür tasarım yarışması düzenleyecek.


Yarışmadaki tasarımlar bilim, ekonomik kalkınma, bölgesel manzara ve benzeri motifleri yansıtabilecek. Kazanan tasarım, sertifikanın yanı sıra 500 Dolar ile ödüllendirilecek. Katılmak isteyenler, amblem/mühür tasarımlarını en geç 30 Kasım'a kadar doğrudan ECOSF'a iletilmesi gerekiyor.


Kaynak: Hürriyet

Tasarım Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Yunan NL tasarım şirketinin geliştirdiği ‘çek-yat masa’ pratik bir çözüm olabilir. Daha verimli çalışmak için, işyerinde mesai arasında kısa bir siesta'nın faydalarını artık herkes kabul edi
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu