DÜZCE Emniyet Müdürlüğü ISO 9001 Kalite Belgesi almak için çalışmalara başladı » Etkin Patent DÜZCE Emniyet Müdürlüğü, ISO 9001 Kalite Belgesi almak için personeline eğitim vermeye başladı.
DÜZCE Emniyet Müdürlüğü ISO 9001 Kalite Belgesi almak için çalışmalara başladı

DÜZCE Emniyet Müdürlüğü ISO 9001 Kalite Belgesi almak için çalışmalara başladı

ISO Belgelendirme Haberleri DÜZCE Emniyet Müdürlüğü, ISO 9001 Kalite Belgesi almak için personeline eğitim vermeye başladı.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  ISO Belgelendirme Haberleri  Tarih :  25.4.2018       Google Plus      
DÜZCE Emniyet Müdürlüğü ISO 9001 Kalite Belgesi almak için çalışmalara başladı
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 Mecidiyeköy/İstanbul +90 212 212 35 17 DÜZCE Emniyet Müdürlüğü ISO 9001 Kalite Belgesi almak için çalışmalara başladı » Etkin Patent

Etkin Patent Logo

DÜZCE Emniyet Müdürlüğü, ISO 9001 Kalite Belgesi almak için personeline eğitim vermeye başladı. Emniyet Müdürü Saim İşlek tayin ve atamalar nedeniyle adaptasyonda sorunlar yaşadıklarından yakınarak, "Bir personeli bir gün cinayette, bir gün narkotikte, bir gün iç hizmette kullanıyorsunuz. Böyle saçmalık olmaz" dedi. ISO 9001 Kalite Belgesi almak için çalışma başlatan Düzce Emniyet Müdürlüğü, personele eğitim veriyor. Düzce Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Zeyneti Bahri Ünal, Eğitim Salonu'nda görevli personele kalite yönetimi hakkında bilgiler verdi. Hedeflerinin Avrupa standartlarının da üstüne çıkmak olduğunu söyleyen Emniyet Müdürü Saim İşlek, personelin tayin ve atamalar nedeni ile değişmesinden yakındı. İşlek, şöyle konuştu: "Biz bu belgeyi almak için kararlı bir şekilde çalışma yaptık. Ama özellikle kadro değişikliği sirkülasyonu nedeni ile adaptasyonda sorun yaşadık. Bir personeli bir gün cinayette, bir gün narkotikte, bir gün iç hizmette kullanıyorsunuz. Böyle saçmalık olmaz. Bu yüzden nakil ve atamalar boynumuzu bükmektedir. Biz bu imkanlarla, bu çalışmalarla kendimizi yeniden dizayn ederek, inşallah bunu başaracağız. Bayrağı da ön direğe dikeceğiz." Hürriyet

ISO Belgelendirme Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Şubat 2006 tarihinde TSE-EN-ISO 9001:2000 Kalite Belgesine hak kazanan hastanede, Yönetimin Gözden Geçirmesi 3. toplantısı yapıldı.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu