Çok ilginç ayakkabı tasarımları » Etkin Patent Bu sıradışı ayakkabıları tasarlayan İsrailli tasarımcı Kobi Levi "giyilebilir heykel" dediği tasarımlarını kendi elleriyle stüdyosunda üretiyor.
Çok ilginç ayakkabı tasarımları

Çok ilginç ayakkabı tasarımları

Tasarım Haberleri Bu sıradışı ayakkabıları tasarlayan İsrailli tasarımcı Kobi Levi "giyilebilir heykel" dediği tasarımlarını kendi elleriyle stüdyosunda üretiyor.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Tasarım Haberleri  Tarih :  10.1.2018       Google Plus      
Çok ilginç ayakkabı tasarımları
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 Mecidiyeköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Çok ilginç ayakkabı tasarımları » Etkin Patent

Etkin Patent Logo

Bu sıradışı ayakkabıları tasarlayan İsrailli tasarımcı Kobi Levi "giyilebilir heykel" dediği tasarımlarını kendi elleriyle stüdyosunda üretiyor"Yarattıklarımın heykel veya oyuncak değil gerçek bir ayakkabı olması ve giyilmesi benim için önemli" diyen ayakkabı tasarımcısı, ürünlerini internet sitesinde sergiliyor. Muz kabuğu tasarımı Belçika'da SONS ayakkabı müzesinde sergilenen Levi'nin sapan, şişme kadın, alışveriş sepeti gibi ilginç üretimleri bulunuyor.

Tasarım Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Profesyonellerle yarıştıİZMİR Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) öğrencisi Enver Tatlısu, Almanya'nın önde gelen tasarım yarışmalarından "Faces of Design"a katıldı. Dün
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu