Cep telefonları İki Yüzlü olacak » Etkin Patent Cep telefonları İki Yüzlü olacak. Patent temelde, ön tarafta geleneksel yüksek güç tüketimli dokunmatik ekran ve arka yüzeyde düşük güç tüketen ekran tasarımına dayanıyor.
Cep telefonları İki Yüzlü olacak

Cep telefonları İki Yüzlü olacak

Cep telefonları İki Yüzlü olacak Cep telefonları İki Yüzlü olacak. Patent temelde, ön tarafta geleneksel yüksek güç tüketimli dokunmatik ekran ve arka yüzeyde düşük güç tüketen ekran tasarımına dayanıyor.
,  Ana Kategori :  Patent Haberleri  Tarih :  23.3.2017       Google Plus      
Patent Haberleri,  Kategori : 
Uğruna patent savaşlarının açıldığı akıllı telefonların tek bir ortak yönü var, hepsi de önünde büyük dokunmatik bir ekran taşıyor. Fakat Microsoft bu önyargıyı değiştirecek bir patent aldı. PatentBolt.com, Microsoft'un Amerikan Patent ve Telif Hakları Ofisi'nden aldığı son patent ile ilgili bazı görselleri ve detayları yayınladı. Patent temelde, ön tarafta geleneksel yüksek güç tüketimli dokunmatik ekran ve arka yüzeyde düşük güç tüketen ekran tasarımına dayanıyor. Arka ekran çeşitli bilgilendirmeleri kullanıcıya ulaştırmak için kullanılabilir. Örneğin arka ekranda eInk (elektronik mürekkep) teknolojisi kullanılarak, gelen mesajlar kullanıcıya hem düşük güç tüketimli hem de daha rahat okunabilen bir ekrandan ulaştırılabilir. Ya da arka ekranda hareketli görseller kullanılarak akıllı telefonun daha değişik ve ilgi çekici görünmesi sağlanabilir. Hatta patente göre bu teknoloji telefon kaplarına da uygulanabilecek. Microsoft, gerçeğe dönüşmese bile sık sık patent başvurusu yapıyor. Fakat ikinci bir ekran fikri geleceğin akıllı telefonlarında uygulanabilir bir fikir olarak gözüküyor. Hürriyet

Cep telefonları İki Yüzlü olacak

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
İsviçre'de ödül alan batık tırnak tedavisi için geliştirdiği tel-vida aparatıyla ilgili açıklamaları bulabilirsiniz.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu