Çelik'in iddiasına eski validen yanıt » Etkin Patent Mersin'in Silifke İlçesi'ne bağlı Atakent Beldesi'ndeki yazlığında tatil yapan emekli Vali Mahmut Yılbaş, kendisine dün ulaşan DHA muhabirinin sorularına çok kısa bir yanıt verirken, bugün iddialar konusunda geniş şekilde konuştu.
Çelik'in iddiasına eski validen yanıt

Çelik'in iddiasına eski validen yanıt

Çelik'in iddiasına eski validen yanıt Mersin'in Silifke İlçesi'ne bağlı Atakent Beldesi'ndeki yazlığında tatil yapan emekli Vali Mahmut Yılbaş, kendisine dün ulaşan DHA muhabirinin sorularına çok kısa bir yanıt verirken, bugün iddialar konusunda geniş şekilde konuştu.
,  Ana Kategori :  Hukuk Haber  Tarih :  25.4.2018       Google Plus      
Hukuk Haber,  Kategori : 

Çelik'in iddiasına eski validen yanıt

Mersin'in Silifke İlçesi'ne bağlı Atakent Beldesi'ndeki yazlığında tatil yapan emekli Vali Mahmut Yılbaş, kendisine dün ulaşan DHA muhabirinin sorularına çok kısa bir yanıt verirken, bugün iddialar konusunda geniş şekilde konuştu. Genel Başkanı olduğu Türkiye Müdafaa-i Hukuk Partisi'nin resmi internet sitesinde de yazılı açıklama yapması beklenen Mahmut Yılbaş, iddiaları komplo olarak değerlendirirken, o dönem AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik'i tanımadığını söyledi. Mahmut Yılbaş, şunları söyledi: "Bu iddiayı akılla, izanla bağdaştıramıyorum. Aradan 20 yıl geçtikten sonra olayın bugün gündeme getirilmesini bir komplo olarak değerlendiriyorum. Bu büyük bir vicdansızlıktır. Allah korkusu olanların yapamayacağı bir iştir. Klasik 'çamur at izi kalsın' yöntemidir. Ülkede kirletilmedik hiçbir kişi ve kurum bırakılmadı. 

Önce asker, emniyet... Mülki idareye sıra geldi. Adı geçen emniyet müdürü hayatta ve bir iki gazetede de çıkan beyanatı var. Böyle bir şeyin olmadığını söylüyor. Ben o dönemde kendisini dahi (Hüseyin Çelik) tanımıyordum." ÇELİK NE DEMİŞTİ? AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, ''1995'te üniversitedeki odama bomba kondu. Günlerce kriminal laboratuvarını aradım, ne oldu diye? Sonunda bana ‘üzerine gitme zarar görürsün' dediler. Şimdi bunu nasıl izah edeceksiniz? Dönemin Emniyet Müdürü geldi dedi ki, ‘Hocam ne diyeceğimi şaşırdım. Odanıza bombayı vali koydurdu'' demişti. Kaynak: Milliyet

Çelik'in iddiasına eski validen yanıt

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Tüketici Sorunları Derneği (TÜSODER) Genel Başkanı Aydın Ağaoğlu, Kredi kart merkezi, tüketici hukuku birliği gibi farklı isimler altında tüketicileri arayan dolandırıcılar, dosya masrafları
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu