Beştepe Marka tescil başvurusu yaptı » Etkin Patent Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği’nin ‘Beştepe’nin marka tescili için yaptığı başvuru üzerine Türk Patent Enstitüsü (TPE), ismi koruma altına aldı.
Beştepe Marka tescil başvurusu yaptı

Beştepe Marka tescil başvurusu yaptı

Beştepe Marka tescil başvurusu yaptı Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği’nin ‘Beştepe’nin marka tescili için yaptığı başvuru üzerine Türk Patent Enstitüsü (TPE), ismi koruma altına aldı.
,  Ana Kategori :  Marka Haberleri  Tarih :  22.10.2018       Google Plus      
Marka Haberleri,  Kategori : 

/uploads/bestepe-marka-tescil-basvuru.jpg

 

Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği'nin ‘Beştepe'nin marka tescili için yaptığı başvuru üzerine Türk Patent Enstitüsü (TPE), ismi koruma altına aldı.

 

Bursa'da faaliyet gösteren bir firmanın Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği'nin talebi üzerine ‘Beştepe' isminin tescili için yaptığı başvuru üzerine TPE, markayı koruma altına aldı. Başvurunun tescillenmesiyle Beştepe ismi; fotoğraf makinesi, kol düğmesi, kravat gibi ürünlerde marka olarak kullanılabilecek. Beştepe markası altında reklamcılık, halkla ilişkiler, fuar organizasyonu telefon cevaplama, personel işe yerleştirme hizmetleri, güvenlik hizmetleri, televizyon programı yapım hizmetleri ve danışmanlık hizmetleri yapılabilecek. Aynı isim trenler, hava taşıtları, temizlik aletleri, kasket, bayrak, tespih, heykel gibi eşyalarda marka olarak kullanılabilecek.


TPE'ye yapılan marka başvuruları öncelikle kurul tarafından inceleniyor. Başvurunun uygun görülmesi ve itiraz gelmemesi halinde marka tescillenerek 6 ay içinde yayınlanıyor.


Kaynak: Hürriyet

Beştepe Marka tescil başvurusu yaptı

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Aydın'ın sembol ürünü incirin ardından kestane için de AB 'ye tescil başvurusu gerçekleştirildi.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu