BEDAŞA iso 9001 belgesi » Etkin Patent Bedaş tarafından Nisan 2009da başlatılan Toplam Kalite Yönetim Sistemi Projesi, Temmuz 2010da dünya çapında bir organizasyon olan TÜV SÜDün Türkiye Temsilciliğinin yaptığı denetimler sonucunda, kuruma İSO 9001-2008 Kalite Yönetim Belgesi verilmesini sağladı.
BEDAŞA iso 9001 belgesi

BEDAŞA iso 9001 belgesi

BEDAŞA iso 9001 belgesi Bedaş tarafından Nisan 2009da başlatılan Toplam Kalite Yönetim Sistemi Projesi, Temmuz 2010da dünya çapında bir organizasyon olan TÜV SÜDün Türkiye Temsilciliğinin yaptığı denetimler sonucunda, kuruma İSO 9001-2008 Kalite Yönetim Belgesi verilmesini sağladı.
,  Ana Kategori :  ISO Belgelendirme Haberleri  Tarih :  25.4.2018       Google Plus      
ISO Belgelendirme Haberleri,  Kategori : 

BEDAŞA iso 9001 belgesi

Bedaş tarafından Nisan 2009da başlatılan Toplam Kalite Yönetim Sistemi Projesi, Temmuz 2010da dünya çapında bir organizasyon olan TÜV SÜDün Türkiye Temsilciliğinin yaptığı denetimler sonucunda, kuruma İSO 9001-2008 Kalite Yönetim Belgesi verilmesini sağladı. 

BEDAŞ Genel Müdürlüğü, bu akşam kurumun ön bahçesinde çalışanlarına verilen kokteyl ile başarılarını kutladı. Kutlama töreninde konuşan TEDAŞ Genel Müdürü Haşim Keklik, BEDAŞın ilk kalite belgesi alan şirketlerinden olduğunu belirterek, dağıtım şirketleri içerisinde de 5inci olduğunu vurguladı. Kurumun özelleştirmesiyle ilgili dosyasının Özelleştirme İdaresine verildiğini hatırlatan Keklik, "Böyle bir kalite belgesi almalarını, özel sektöre atacakları ilk adım olarak oldukça önemli buluyorum" dedi. Keklik, müşteri odaklı işletmelerin başarıya ulaşacağının çalışanları tarafından idrak edilmesinin kendisini mutlu ettiğini ifade ederek, "Bu çalışmada emeği geçen bütün çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Umuyorum kaliteyi sadece iş hayatında değil de hayatlarının tümüne yayarlar. Bu onları özel sektörde de başarıya taşıyacaktır" diye konuştu. 


BEDAŞ Genel Müdürü Abdullah Atalay ise "Çalışmalarımızda bir misyon belirledik, bu misyon müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak" dedi. Büyük bir eksiklik olarak gördükleri kalite yönetim sistemini şirkete kazandırmayı düşündüklerini dile getiren Atalay, iş arkadaşlarının da katkılarıyla bunu başardıklarını söyledi. Bugün bu sürecin sonuna gelmelerinin belgelendiğini ve büyük bir gururla bayraklarını asacaklarını ifade eden Atalay, ayrıca İş Sağlığı ve İşçi Güvenliği (OHSAS), 14001 Çevre Yönetimi, 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve son olarak Mükemmellik Modeli (EFOM) belgelerine de aday olduklarını ve bu belgeleri almak için ellerinden gelen bütün çabaları göstereceklerini kaydetti. Törende Keklik ve Atalay, TÜV SÜD Türkiye İSO 9001-2008 bayrağını göndere çektiler. Hürriyet

BEDAŞA iso 9001 belgesi

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Bodrum'da hizmete girdiği 1996 yılından bu yana kaliteli hizmetiyle tercih edilen tesisler arasında ilk sıralarda gelen İzer Hotel & Beach Club, çabalarının karşılığını aldı.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu