Banyoteks Banyo Halısı ve Ev Tekstili - Etkin Patent Banyoteks Banyo Halısı ve Ev Tekstili Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.
Banyoteks Banyo Halısı ve Ev Tekstili - Etkin Patent
Etkin Patent
Etkin Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul

Banyoteks Banyo Halısı ve Ev Tekstili

Banyoteks Banyo Halısı ve Ev Tekstili Banyoteks Banyo Halısı ve Ev Tekstili Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti. Marka 22-01-2022
BANYOTEKS BANYO HALISI VE EV TEKSTİLİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Banyoteks Banyo Halısı ve Ev Tekstili  Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti. İstanbul'da seçkin, Lüks Ev ve Banyo halılarının üretimi... BanyoTeks, Size özel Banyo ve Ev Halısı hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. 42 rengimiz arasından yapacağınız seçim ile evinizin dekorasyonunu veya banyonuzun fayans ve bordürlerine uygun halı modelini belirlemek sizin elinizde...   BanyoTeks, üretim konsepti hususunda uzmanlaşmış olup, teknik olanaklar el verdiği ölçüde, isteğe bağlı ölçüler ve şablon üretimlerinde güvenilir ve hızlı teslimat yapabilir.   Kişiye özgü banyolara yönelik hayaller çok çeşitlilik gösterebilir. Ancak bunlar arasında ortak bir nokta bulunmaktadır.  BanyoTeks tüm şekillere uygun ürün arz edebilir. BanyoTeks banyo halısı üretim konsepti: Her bir BanyoTeks Ev ve Banyo halısı, el işi olup detaylı bir işçiliğin sonucudur. İşlem istenilen form veya desenin Avrupa Nonwoven üzerine, özel dokuma makinelerinde ve eğitimli ekibimizin becerisiyle isteğinize göre şekillenir.   Dokuma işleminden sonra, her bir banyo halısı, ilk kalite kontrole gelerek, burada düzgünlük, renk kombinasyonunun doğruluğu, form ve ebat açısından denetimden geçer. Banyo halısının ilk üretim aşamalarında yapılan bu kalite kontrol, müşterilerimize yüksek kalitede bir banyo halısının arz edilmesini garanti eder.   Doğal Lateks ile lamine edilmiş olan halınız bu sayede dayanıklılık kazanarak kaydırmazlık özelliğine sahip olur. Daha sonra halınızın çevresi, aynı renk iplik ile overlok işleminden geçirilmek suretiyle kapatılır. Siparişleriniz nakliye esnasında oluşabilecek zararları önlemek açısından, özel ambalaj içerisinde sevk edilmektedir.   Kalite Garantisi: Tüm Banyo ve Ev Halıları kaymaz ve yüksek kalitededir. Seçiminiz bir banyo veya ev halısı olabilir. Kullanım şartlarına uygun kullanıldığı takdirde BanyoTeks size iki yıl ürün kalite garantisi vermektedir. Saygılarımızla,BanyoTeks Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler Marka Tescil, araştırma ve sorgulama Marka Tescil Başvuru Marka Danışmanlığı Marka Hukuki Danışmanlık Marka Takip Marka İtiraz İşlemleri Yeni Marka İsmi Oluşturma Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri Hizmet Verdiğimiz Markalar FC, first class wohn-bad-teppich collection, natura duo, natura soft İLETİŞİM Adres.: 50.yıl Mah. O Caddesi 2149 Sk. No 26 Sultangazi / iSTANBULTelefon: (0212) 475 38 81 (PBX)Faks: (0212) 475 38 84E-Mail: banyoteks@banyoteks.comWeb : banyoteks comSaygılarımızla...ETKİN PATENT
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8, 34387 Mecidiyeköy/İstanbul Türkiye +90 212 212 35 17 Etkin Patent

Etkin Patent Logo


Banyoteks Banyo Halısı ve Ev Tekstili

BANYOTEKS BANYO HALISI VE EV TEKSTİLİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Banyoteks Banyo Halısı ve Ev Tekstili  Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.


İstanbul'da seçkin, Lüks Ev ve Banyo halılarının üretimi...

BanyoTeks, Size özel Banyo ve Ev Halısı hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. 42 rengimiz arasından yapacağınız seçim ile evinizin dekorasyonunu veya banyonuzun fayans ve bordürlerine uygun halı modelini belirlemek sizin elinizde...

 

BanyoTeks, üretim konsepti hususunda uzmanlaşmış olup, teknik olanaklar el verdiği ölçüde, isteğe bağlı ölçüler ve şablon üretimlerinde güvenilir ve hızlı teslimat yapabilir.

 

Kişiye özgü banyolara yönelik hayaller çok çeşitlilik gösterebilir. Ancak bunlar arasında ortak bir nokta bulunmaktadır. 

BanyoTeks tüm şekillere uygun ürün arz edebilir.

BanyoTeks banyo halısı üretim konsepti:

Her bir BanyoTeks Ev ve Banyo halısı, el işi olup detaylı bir işçiliğin sonucudur. İşlem istenilen form veya desenin Avrupa Nonwoven üzerine, özel dokuma makinelerinde ve eğitimli ekibimizin becerisiyle isteğinize göre şekillenir.

 

Dokuma işleminden sonra, her bir banyo halısı, ilk kalite kontrole gelerek, burada düzgünlük, renk kombinasyonunun doğruluğu, form ve ebat açısından denetimden geçer. Banyo halısının ilk üretim aşamalarında yapılan bu kalite kontrol, müşterilerimize yüksek kalitede bir banyo halısının arz edilmesini garanti eder.

 

Doğal Lateks ile lamine edilmiş olan halınız bu sayede dayanıklılık kazanarak kaydırmazlık özelliğine sahip olur.

Daha sonra halınızın çevresi, aynı renk iplik ile overlok işleminden geçirilmek suretiyle kapatılır.

Siparişleriniz nakliye esnasında oluşabilecek zararları önlemek açısından, özel ambalaj içerisinde sevk edilmektedir.

 

Kalite Garantisi:

Tüm Banyo ve Ev Halıları kaymaz ve yüksek kalitededir. Seçiminiz bir banyo veya ev halısı olabilir. Kullanım şartlarına uygun kullanıldığı takdirde BanyoTeks size iki yıl ürün kalite garantisi vermektedir.

Saygılarımızla,
BanyoTeks


Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler


Marka Tescil, araştırma ve sorgulama
Marka Tescil Başvuru
Marka Danışmanlığı
Marka Hukuki Danışmanlık
Marka Takip
Marka İtiraz İşlemleri
Yeni Marka İsmi Oluşturma
Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri


Hizmet Verdiğimiz Markalar


FC, first class wohn-bad-teppich collection, natura duo, natura softİLETİŞİM

Adres.: 50.yıl Mah. O Caddesi 2149 Sk. No 26 Sultangazi / iSTANBUL
Telefon: (0212) 475 38 81 (PBX)
Faks: (0212) 475 38 84
E-Mail: banyoteks@banyoteks.com
Web : banyoteks com

Saygılarımızla...
ETKİN PATENT


    Kategoriler