Apple ve Samsung'un çatışmasına mahkeme son noktayı koydu. » Etkin Patent Hollanda mahkemesi, Samsung'u haklı bularak iPad ve iPhone'ların Koreli şirkete ait 3G patentlerini ihlal ettiğine hükmetti.
Apple ve Samsung'un çatışmasına mahkeme son noktayı koydu.

Apple ve Samsung'un çatışmasına mahkeme son noktayı koydu.

Apple ve Samsung'un çatışmasına mahkeme son noktayı koydu. Hollanda mahkemesi, Samsung'u haklı bularak iPad ve iPhone'ların Koreli şirkete ait 3G patentlerini ihlal ettiğine hükmetti.
,  Ana Kategori :  Patent Haberleri  Tarih :  22.4.2017       Google Plus      
Patent Haberleri,  Kategori : 

    Apple ile Samsung arasındaki patent savaşının sonu gelecek gibi değil. Hollanda'da süregelen 3G patent davasında Hollanda mahkemesi Samsung'un lehinde karar kıldı. Bu karar, Apple'ın 3G patentleri üzerine Samsung'a tazminat ödemesine yol açabilir.   Hollanda mahkemesi, Samsung'u haklı bularak iPad ve iPhone'ların Koreli şirkete ait 3G patentlerini ihlal ettiğine hükmetti.    Hollanda merkezli bir site olan WebWereld.nl'ye göre iki şirket de birbirinden tazminat koparmaya çalışıyor. Ancak buna rağmen Samsung'un kaybettiği iki davanın ardından Apple'a 800 bin euroluk bir ödeme yapması gerekiyor.   Kaynak : Hürriyet

Apple ve Samsung'un  çatışmasına mahkeme son noktayı koydu.

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Apple’ın patent ve telif haklarını ihlal ettiği gerekçesi
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu