Apple markalı elektrikli otomobiller 2019' da yollarda » Etkin Patent Wall Street Jounal'ın konuya yakın kaynaklara dayandırdığı haberine göre, şirket bir yıldır Apple markalı Elektrikli otomobil için çalışmalarını sürdürüyor.
Apple markalı elektrikli otomobiller 2019' da yollarda

Apple markalı elektrikli otomobiller 2019' da yollarda

Marka Haberleri Wall Street Jounal'ın konuya yakın kaynaklara dayandırdığı haberine göre, şirket bir yıldır Apple markalı Elektrikli otomobil için çalışmalarını sürdürüyor.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Marka Haberleri  Tarih :  29.3.2017       Google Plus      
Apple markalı elektrikli otomobiller 2019' da yollarda
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 Mecidiyeköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Apple markalı elektrikli otomobiller 2019' da yollarda » Etkin Patent

Etkin Patent Logo

/uploads/apple-markali-elektrikli-otomobil-2019-da-yollarda.jpg

 

Bu amaçla Apple, ABD Kaliforniya'da hükümet yetkilileriyle de görüştü. Titan adlı proje grubunun liderlerine otomobil geliştirme ekibinde 600 olan kişi sayısını üç katına çıkarma izni verildi.

Apple, sürücüsüz otomobil uzmanlarını da işe almaya başladı. Ancak firmaya yakın kişiler, Apple'ın henüz tam bağımsız ve insansız bir araç üretmeyi planlamadığını belirtiyor. Bu özellik otomobilin uzun dönemli planları arasında yer alacak. Apple'ın yeni projesi, otomotiv sektöründe de etkin olmaya çalıştığının bir göstegesi.


ÜRETİMİ NASIL YAPACAK?


Ancak Apple'ın otomobil hamlesinde hala cevabı alınamamış pek çok soru var. Firmanın üretim konusunda başka bir ortakla işbirliği yapıp yapmayacağı bilinmiyor. Apple, iPhone marka telefonlarını Tayvanlı firma Foxconn'a ürettiriyor. Bu tarzda herhangi bir şirketle ortaklık kuracaklar mı? 2019 tarihi de bir hayli iyimser gözüküyor.

Çünkü bir otomobili geliştirmek bu alanda deneyimsiz bir firma için uzun süreçler gerektiriyor. Apple, tasarım ve prototipi bitirse de araç pek çok test sürecinden geçmek zorunda.


Kaynak: Hürriyet

Marka Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
İzmir'in Girişimci köyleri Kurdukları tarımsal kalkınma kooperatifleriyle fidancılıktan zeytinyağına, süt ve süt ürünlerinden konserveye, turizmden şarapçılığa birçok alanda marka olmayı başardılar.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu