Apple ‘ın geliştirdiği 25 yeni patent gün yüzüne çıkarıldı » Etkin Patent ABD Patent ve Marka Ofisi tarafından geçtiğimiz gün içerisinde Apple ‘ın geliştirdiği 25 yeni patent gün yüzüne çıkarıldı.
Apple ‘ın geliştirdiği 25 yeni patent gün yüzüne çıkarıldı

Apple'ın geliştirdiği 25 yeni patent gün yüzüne çıkarıldı

Apple'ın geliştirdiği 25 yeni patent gün yüzüne çıkarıldı ABD Patent ve Marka Ofisi tarafından geçtiğimiz gün içerisinde Apple ‘ın geliştirdiği 25 yeni patent gün yüzüne çıkarıldı.
,  Ana Kategori :  Patent Haberleri  Tarih :  24.4.2017       Google Plus      
Patent Haberleri,  Kategori : 

ABD Patent ve Marka Ofisi tarafından geçtiğimiz gün içerisinde Apple ‘ın geliştirdiği 25 yeni patent gün yüzüne çıkarıldı. En ilgi çekici patent ise iPad‘de bulunan Wi-Fi + Hücresel Veri mobil bağlantı yeteneğine sahip bir MacBook modeli. Tabi bu özelliğin MacBook yanında masaüstü Mac'lere gelme ihtimali de var. Zira yayınlanan patentin içeriği her cihaz için yorumlanabilecek . Yayınlanan patentler arasında dikkati çeken bir diğer nokta ise kamerayla ilgili. Buna göre iPhone kameralarının daha üstün özelliklere kavuşacağını da söylemek mümkün. Patent içeriğine bakılırsa fotoğraf çekiminde ellerin titremesi gibi durumlardan kaynaklanan sorunlar otomatik olarak giderilebilecek. Yeni özellik, fotoğrafta tam stabilizasyon sağlıyor. Donanım Günlüğü'nün haberine göre patentlerin hangi cihazlarda kullanılacağı henüz net değil. Fakat önümüzdeki yıllarda hücresel veri bağlantısı sunacak Mac‘lerle karşılaşacağımıza kesin gözüyle bakılıyor.

Apple'ın geliştirdiği 25 yeni patent gün yüzüne çıkarıldı

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Orman mühendisi iki girişimcinin geliştirdiği Akılı Yatak ıslandığında alarm çalara
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu