Apple'ın aldığı yeni patent, çift ekranlı bir iPad » Etkin Patent ortaya çıkan patent görsellerine göre Apple, iPad'e ek olarak entegre ekranlı bir akıllı kılıfüretebilir.
Apple'ın aldığı yeni patent, çift ekranlı bir iPad

Apple'ın aldığı yeni patent, çift ekranlı bir iPad

Patent Haberleri ortaya çıkan patent görsellerine göre Apple, iPad'e ek olarak entegre ekranlı bir akıllı kılıfüretebilir.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Patent Haberleri  Tarih :  29.3.2017       Google Plus      
Apple'ın aldığı yeni patent, çift ekranlı bir iPad
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 Mecidiyeköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Apple'ın aldığı yeni patent, çift ekranlı bir iPad » Etkin Patent

Etkin Patent Logo

/uploads/apple-den-cift-ekranli-ipad-patenti.jpg

 

Apple'ın çok sayıda patent aldığını ve bu patentlerin her birinin hızlı bir şekilde hayatımıza girmediğini biliyoruz. Fakat ortaya çıkan bu patent hem akla yatkın hem de kısa vadede üretilebilir gibi duruyor. 9to5Mac internet sitesinde ortaya çıkan patent görsellerine göre Apple, iPad'e ek olarak entegre ekranlı bir akıllı kılıfüretebilir.

/uploads/apple-cift-ekranli-ipad-bulusu.jpg

Halihazırda akıllı kılıflarıyla benzer formatta resmedilen patentteki cihaz, ek olarak iç yüzünde bir ekran barındırıyor. Bu haliyle Apple Pencil ile iPad'in ekranınınaltında bir tablet gibi uzanan bu ekran üzerinde çizim yapabilmek mümkün olacak.


Öte yandan bu akıllı kılıfın farklı sürümlerinin olacağı da söyleniyor. Bazılarında akıllı kılıflar üzerinde ek batarya bulunacak ve bu sayede iPad'e ikinci ekran getirmesinin yanı sıra onu şarj da edebilecek.
Detaylar şimdilik bu kadar, resmi açıklama ise tahmin edilebileceği gibi henüz yok. Apple'dan bu hamleyi kısa vadede beklemiyoruz elbette, ancak bu hiç görmeyeceğimiz anlamına gelmiyor.Kaynak: Hürriyet

 

Patent Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
İzmir Atatürk Lisesi'nde okuyan iki öğrencinin projesinde aracın alt kısmından şişen hava yastıkları otomobili yüzer duruma getiriyor
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu