Apple, fişe taktığımız şarj cihazlarını, fişe takmadan da kullanmanın peşinde... » Etkin Patent Apple tarafından kayda geçirilen ve Appleinsiderın yayınladığı patentte, Appleın şarjlı pilleri nasıl adaptörlerle bir araya getireceği anlatılıyor.
Apple, fişe taktığımız şarj cihazlarını, fişe takmadan da kullanmanın peşinde...

Apple, fişe taktığımız şarj cihazlarını, fişe takmadan da kullanmanın peşinde...

Marka Haberleri Apple tarafından kayda geçirilen ve Appleinsiderın yayınladığı patentte, Appleın şarjlı pilleri nasıl adaptörlerle bir araya getireceği anlatılıyor.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Marka Haberleri  Tarih :  23.3.2017       Google Plus      
Apple, fişe taktığımız şarj cihazlarını, fişe takmadan da kullanmanın peşinde...
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 Mecidiyeköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Apple, fişe taktığımız şarj cihazlarını, fişe takmadan da kullanmanın peşinde... » Etkin Patent

Etkin Patent Logo

Appleinsidera göre Apple, Macler ve iOS cihazları için harici bir pil geliştiriyor. Apple tarafından kayda geçirilen ve Appleinsiderın yayınladığı patentte, Appleın şarjlı pilleri nasıl adaptörlerle bir araya getireceği anlatılıyor. Bu piller, MacBook Prolardan iPodlara piliniz azaldığında ve şebeke elektriğinden uzak olduğunuzda ek pil ömrü sağlamanıza yardımcı olacak. Piyasada bu tür çok sayıda şarjlı pil paketi mevcut, ancak Applea göre bunlar en iyi çözümü sunmuyor, zira kullanmak için önce açılması ve depolanmak için kapatılması gerekiyor. Apple, şarjlı pillerle her zaman kullandığımız adaptörleri bir araya getirerek kullanıcılarının tüketime ara vermeden devam etmesini sağlamak istiyor. Başka bir deyişle Apple, harici bir pili, fişe taktığımız şarj cihazı ile bir araya getirmeyi planlıyor. Patent, adaptör fişe takılı olmadığında pilin şarj olmasını sağlayacak, güneş enerjisi gibi bir kaynaktan da söz ediyor. Hürriyet

Marka Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Apple, Güney Koreli teknoloji şirketi Samsungun Galaxy serisi akıllı telefonlarında ve tablet bilgisayarlarında, iPad ve iPhoneu kopyaladığını iddia ediyor.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu