AOL 800 patentini Microsofta sattı » Etkin Patent AOL 800 patentini Microsofta sattı. AOL Başkanı ve CEO Tim Armstrong, Microsoft ile anlaşmanın, şirketin patent haklarının “güçlü” açık artırmasıyla sonuçlandığını belirtti.
AOL 800 patentini Microsofta sattı

AOL 800 patentini Microsofta sattı

Marka Haberleri AOL 800 patentini Microsofta sattı. AOL Başkanı ve CEO Tim Armstrong, Microsoft ile anlaşmanın, şirketin patent haklarının “güçlü” açık artırmasıyla sonuçlandığını belirtti.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Marka Haberleri  Tarih :  23.3.2017       Google Plus      
AOL 800 patentini Microsofta sattı
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 Mecidiyeköy/İstanbul +90 212 212 35 17 AOL 800 patentini Microsofta sattı » Etkin Patent

Etkin Patent Logo

New York merkezli AOL, 800 patent hakkını Microsoft'a sattıktan sonra reklam, araştırma, içerik üretimi, sosyal iletişim ağı, eşleştirme, multimedya ve güvenlik dahil stratejik teknolojileri kapsayan 300 patent hakkı ile uygulamaları hâlâ kontrolünde tutacağını açıkladı. AOL Başkanı ve CEO Tim Armstrong, Microsoft ile anlaşmanın, şirketin patent haklarının "güçlü" açık artırmasıyla sonuçlandığını belirtti. Şirketin Microsoft ile lisans anlaşmasının, AOL'nin hâlâ değerli patent hakkı portföyüne sahip olduğunu gösterdiğini kaydeden Armstrong, "Satış ve lisans anlaşması hissedarlarımız için mevcut dolar değerinin kilidini açıyor" dedi. Hürriyet

Marka Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Geleneksel İzmir Lokması marka olarak tescil edildi. “İzmir lokması”, girişimci Ahmet Akbıyık tarafından marka olarak tescil ettirildi.
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu