Anthony Davis Birleşik Kaş Modelinin Telif Hakkını Aldı » Etkin Patent Ünlü Basketbol Oyuncusu Anthony Davis Birleşik Kaş Modelinin Telif Hakkını Aldı.
Anthony Davis Birleşik Kaş Modelinin Telif Hakkını Aldı

Anthony Davis Birleşik Kaş Modelinin Telif Hakkını Aldı

Anthony Davis Birleşik Kaş Modelinin Telif Hakkını Aldı Ünlü Basketbol Oyuncusu Anthony Davis Birleşik Kaş Modelinin Telif Hakkını Aldı.
,  Ana Kategori :  Marka Haberleri  Tarih :  13.4.2017       Google Plus      
Marka Haberleri,  Kategori : 

Anthony Davis Birleşik Kaç Modelinin Telif Hakkını Aldı

 

ÜNLÜ BASKETBOLCU ANTHONY DAVİS BİRLEŞİK KAŞ MODELİNİN TELİF HAKKINI ALDI

 

Kentucky Wildcats'in sekizinci kez NCAA'de şampiyonluğa ulaşmasında en büyük pay sahibi olan genç basketbol oyuncusu Anthony Davis, NBA seçmelerine girmeden önce herkesi şaşırtan bir karar aldı.
Birleşmiş kaşlarıyla arkadaşlarının dalga geçtiği Davis, arkadaşlarının "kaşlarını aldır" uyarılarına boşverip, "birleşik kaş" modelinin telif haklarını aldı.
 
Davis, kendi sözleri olan "kaştan kork" ve "kaşını kaldır" cümlelerini de lisansladı.
 
Bu kaşlarla NBA seçmelerinde daha çok dikkat çekebileceğini düşünen Davis, CNBC kanalına "Kimsenin bana özenip 'tek kaş' sahibi olup, sonra bundan para kazanmasını istemiyorum. Ailem ve ben bunu lisanslamaya karar verdik çünkü bu eşsiz bir özellik." açıklamasını yaptı.
 
Kaynak: Mİlliyet

Anthony Davis Birleşik Kaş Modelinin Telif Hakkını Aldı

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Aile şirketleri temelin sarsılmaması için anayasalar kolları sıvadı. Anayasalar geleceğin garantisidir diyen Boydak, Öztiryakiler, Mopaş, Sesli son dönemde geleceğini anayasa ile garanti alt
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu