Anthony Davis Birleşik Kaş Modelinin Telif Hakkını Aldı » Etkin Patent Ünlü Basketbol Oyuncusu Anthony Davis Birleşik Kaş Modelinin Telif Hakkını Aldı.

Anthony Davis Birleşik Kaş Modelinin Telif Hakkını Aldı

Hızlı Marka, Patent ve Tasarım Başvuru ve Araştırma Formu*
Online Marka Tescil Başvuru İşlemleri için TIKLAYINIZ* Marka Sınıflarını İnceleyiniz.

,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Marka Haberleri  Tarih : 
13.4.2017 Anthony Davis Birleşik Kaş Modelinin Telif Hakkını Aldı
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 Mecidiyeköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Anthony Davis Birleşik Kaş Modelinin Telif Hakkını Aldı » Etkin Patent Ünlü Basketbol Oyuncusu Anthony Davis Birleşik Kaş Modelinin Telif Hakkını Aldı.

Etkin Patent Logo

Anthony Davis Birleşik Kaç Modelinin Telif Hakkını Aldı

 

ÜNLÜ BASKETBOLCU ANTHONY DAVİS BİRLEŞİK KAŞ MODELİNİN TELİF HAKKINI ALDI

 

Kentucky Wildcats'in sekizinci kez NCAA'de şampiyonluğa ulaşmasında en büyük pay sahibi olan genç basketbol oyuncusu Anthony Davis, NBA seçmelerine girmeden önce herkesi şaşırtan bir karar aldı.
Birleşmiş kaşlarıyla arkadaşlarının dalga geçtiği Davis, arkadaşlarının "kaşlarını aldır" uyarılarına boşverip, "birleşik kaş" modelinin telif haklarını aldı.
 
Davis, kendi sözleri olan "kaştan kork" ve "kaşını kaldır" cümlelerini de lisansladı.
 
Bu kaşlarla NBA seçmelerinde daha çok dikkat çekebileceğini düşünen Davis, CNBC kanalına "Kimsenin bana özenip 'tek kaş' sahibi olup, sonra bundan para kazanmasını istemiyorum. Ailem ve ben bunu lisanslamaya karar verdik çünkü bu eşsiz bir özellik." açıklamasını yaptı.
 
Kaynak: Mİlliyet

Marka Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Apple, şimdi de iPad ismi için Fujitsu ile başı derde girebilir. 2002de iPAD adında bir ürün çıkaran, 2003te isim haklarını patentleyen Fujitsu
0 Yorum

    Yorum Yapın