Ankara Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü ISO 9001 kalite belgesi aldı » Etkin Patent Ankara Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü Kaliteks olarak adlandırılan ISO 9001-2000 hizmet kalite belgesini almaya hak kazandı. Türkiye'de ilk kez bir valilik özel kalem müdürlüğünün almayı hak kazandığı belgeyi tüm birimler için almayı hedeflediklerini söyleyen Vali Kemal Önal, Hizmetlerimizin kalitesi bu belgeyle tescillenmiş oldu.
Ankara Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü ISO 9001 kalite belgesi aldı

Ankara Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü ISO 9001 kalite belgesi aldı

ISO Belgelendirme Haberleri Ankara Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü Kaliteks olarak adlandırılan ISO 9001-2000 hizmet kalite belgesini almaya hak kazandı. Türkiye'de ilk kez bir valilik özel kalem müdürlüğünün almayı hak kazandığı belgeyi tüm birimler için almayı hedeflediklerini söyleyen Vali Kemal Önal, Hizmetlerimizin kalitesi bu belgeyle tescillenmiş oldu.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  ISO Belgelendirme Haberleri  Tarih :  25.4.2018       Google Plus      
Ankara Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü ISO 9001 kalite belgesi aldı
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 Mecidiyeköy/İstanbul +90 212 212 35 17 Ankara Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü ISO 9001 kalite belgesi aldı » Etkin Patent

Etkin Patent Logo

Ankara Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü Kaliteks olarak adlandırılan ISO 9001-2000 hizmet kalite belgesini almaya hak kazandı. Türkiye'de ilk kez bir valilik özel kalem müdürlüğünün almayı hak kazandığı belgeyi tüm birimler için almayı hedeflediklerini söyleyen Vali Kemal Önal, "Hizmetlerimizin kalitesi bu belgeyle tescillenmiş oldu. 

Diğer birimler için de bu belgeyi almak için gerekli çalışmaları başlattık" dedi. Hizmette kalite belgesini alan Valilik Özel Kalem Müdürlüğü'nün başındaki Şahin Kaplan Türkiye'de ve dünyada geçerli olan Kaliteks hizmette kalite belgesini almayı hakettikleri için çok mutlu olduklarını belirterek şöyle konuştu: HER YIL DENETLENECEK "Özel kalem müdürlükleri bağlı bulunduğu kurumun en başındaki kişinin halkla ilişkisini düzenleyen önemli birimlerdir. Biz de Ankara Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü olarak vatandaşların Sayın Valimiz ile ilişkilerini en iyi biçimde düzenlemeye çalışıyoruz. ISO 9001-2000 hizmette kalite belgesi Kaliteks'e başvuru yapmak Sayın Valimiz'in fikriydi. Bu belgeyi ilk başvurumuzda aldık. Türkiye'de ilk kez bir özel kalem müdürlüğü bu belgeyi almayı haketti. Bu belge bize ayrıca bir yük yükledi. Kalitemizde hiç bir düşüklük yaşamamalıyız. Çünkü bu belgeyi bize veren kurum her yıl gelerek kurumumuzu denetleyecek ve bu belgeyi hakedip haketmediğimize yeniden karar verecek."

ISO Belgelendirme Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
DİKMEN Caddesi üzerinde çiçekçilik yapan Muharrem Çağlar Türkiye'de benzeri görülmemiş bir ilke imza attı. ISO 9001:2000 kalite sertifikası almak için bir danışmanlık şirketine başvuran Çağl
0 Yorum

    Yorum Yapın

    Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu