Tatlıses logosunu kulanan firmaya ateş püskürdü Ünlü sanatçı, Tatlıses logosunu kullanan firmaya ateş püskürdü.Tatlıses ismi 45 yıldır bana aittir ve benden izin almadan kimse kullanamaz ailem dahi olsa.!.
Tatlıses logosunu kulanan firmaya ateş püskürdü
Etkin Patent
+90 212 212 35 18 bilgi@etkinpatent.com Nakit, Kredi Kartı veya Havale +905365803757 Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Hukuk

Blog

Tatlıses Logosunu Kulanan Firmaya Ateş Püskürdü

Ana Kategori : Blog, Kategori : Marka Haberleri
Tatlıses logosunu kulanan firmaya ateş püskürdü Ünlü sanatçı, Tatlıses logosunu kullanan firmaya ateş püskürdü.Tatlıses ismi 45 yıldır bana aittir ve benden izin almadan kimse kullanamaz ailem dahi olsa.!. Marka Haberleri
  İbrahim Tatlıses 'i yine kızdırdılar. Ünlü sanatçı, Tatlıses logosunu kullanan firmaya ateş püskürdü.   Bir saç ekim firması 'Tatlıses' ismini kullanınca İbrahim Tatlıses isyan etti. Tatlıses, markanın afişini paylaşarak şu notu düştü; "Benim böyle saçmalıklarla alakam yoktur. Tatlıses ismi 45 yıldır bana aittir ve benden izin almadan kimse kullanamaz ailem dahi olsa.!!" ETKİN PATENT NOTU Radikal gazetesinde çıkan haber üzerine yaptığımız araştırmada 30.07.2015 tarihli "ttalıses hairtrans" ibareli kelime markası niteliğinde yeni bir başvuru olduğu, henüz yayın kararı verilmediğinden sahip bilgileri olmadığı tespit edilmiştir. Haber de özellikle vurgulanan "logo" her ne kadar saç ekim hizmetlerininde içinde olduğu 44. sınıf kapsamında tescilli olmasa bile, Sayın İbrahim Ttalıses ve/veya hakim ortağı şirketlerle özdeşleştiğinden tanınmışlığı göz öününde bulundurulduğunda tescilli olmasa bile bir başkası adına tanınmış markadan haksız yarar gerekçe gösterilerek dava konusu yapılabilir.
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8, 34387 Mecidiyeköy/İstanbul Türkiye +90 212 212 35 17 Etkin Patent

İbrahim Tatlıses 'i yine kızdırdılar. Ünlü sanatçı, Tatlıses logosunu kullanan firmaya ateş püskürdü.

Bir saç ekim firması 'Tatlıses' ismini kullanınca İbrahim Tatlıses isyan etti. Tatlıses, markanın afişini paylaşarak şu notu düştü; "Benim böyle saçmalıklarla alakam yoktur. Tatlıses ismi 45 yıldır bana aittir ve benden izin almadan kimse kullanamaz ailem dahi olsa.!!"


ETKİN PATENT NOTU


Radikal gazetesinde çıkan haber üzerine yaptığımız araştırmada 30.07.2015 tarihli "ttalıses hairtrans" ibareli kelime markası niteliğinde yeni bir başvuru olduğu, henüz yayın kararı verilmediğinden sahip bilgileri olmadığı tespit edilmiştir.


Haber de özellikle vurgulanan "logo" her ne kadar saç ekim hizmetlerininde içinde olduğu 44. sınıf kapsamında tescilli olmasa bile, Sayın İbrahim Ttalıses ve/veya hakim ortağı şirketlerle özdeşleştiğinden tanınmışlığı göz öününde bulundurulduğunda tescilli olmasa bile bir başkası adına tanınmış markadan haksız yarar gerekçe gösterilerek dava konusu yapılabilir.