Etkin Patent » Marka Referanslarımız Marka Referanslarımızı Buradan İnceliyebilirsiniz.
Etkin Patent » Marka Referanslarımız
Etkin Patent
+90 212 212 35 18 bilgi@etkinpatent.com Nakit, Kredi Kartı veya Havale +905365803757 Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Hukuk

Blog

Referanslar

Marka Referans

Vodafone Telekomünikasyon

Vodafone Telekomünikasyon, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde  Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Merkez İlaç

Merkez İlaç,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Ümraniye Web Tasarım ve Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

İzmir Büyükşehir Belediyesi

İzmir Büyük Şehir Belediyesi, marka sorgulama, marka başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve İzmir Patent ' i tercih etti. Detaylı İncele »

Erpco İlaç Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Erpco İlaç Sanayi, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Etk Kablo

Etk Kablo, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Sungate

Kayseri merkezli SUNGATE, Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetlerinde Kayseri Patent ve  Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Arısoy Hukuk Danışmanlık

Arısoy Hukuk ve Etkin Patent Marka, Patent, Faydalı Model, Tasarım tescil ve tescil sonrası dava açma ve  hukuki mütalaa dahil birlikte hizmet vermektedir. Detaylı İncele »

AS Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş

AS Bağımsız Denetim, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Şişli Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Sab Sigorta

Sab Sigorta, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Şişli Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Maksimum Sigorta

Maksimum Sigorta, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Beyoğlu Patent tercih etti. Detaylı İncele »

PDR Yönetim

PDR Yönetim ve Bilişim Eğitimleri Danışmanlık A.Ş Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

BTM Mağazaları

BTM Mağazaları Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetlerinde Avcılar Patent ve Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Doktor Hicabi Gökdereli Sağ. Hiz.Ltd.Şti.

Doktor Hicabi Gökdereli (Başarı Hastanesi), marka sorgulama, marka tescil, yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Turex

Tureks Turizm, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme, marka davaları ve danışmanlık hizmetlerinde  Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Turkcert

Turkcert, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Ostim Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Arsit Mutfak Mobilyaları

 Arsit mutfak, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Özcü

Özcü Hukuk, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Bayraklı Web Tasarım tercih etti. Detaylı İncele »

Bi Gala

Gala Gayrimenkul, Marka, Patent, Tasarım tescil, Yeni marka ismi, Logo tasarım ve kurumsal kimlik tasarım hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

PLC Control

PLC Control Otomasyon ve Yazılım Sistemleri, Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Babadan Turizm

Babadan Turizm, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Benim Ev ve Mutfak Eşyaları San. Tic

Benim Ev ve Mutfak Eşyaları San. Tic. Marka tescil ve marka  yenileme iş ve işlemlerinde Etkin Patent ve Beyoğlu Patent ' i tercih etti. Detaylı İncele »

İlker Eser

İlker Eser, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Kahramanmaraş Spor

Kahramanmaraş Spor, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Maraş Patent ve  Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

M-GROUP

M-GROUP marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Kartal Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Koko Çakmak

Koko Çakmak, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Malton London

Malton London, Marka, Patent, Tasarım tescil, logo, kurumsal kimlik, web tasarım ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Dotsjeans

Doteks Tekstil, Marka, Patent, Tasarım tescil, logo, kurumsal kimlik, web tasarım ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

ANK. ALM.MET.PROM.GIDA BİL.İNŞ.TUR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

ANK Alimunyum, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve iştiraki İzmir Patent’ i tercih etti. Detaylı İncele »

İsaş Sigorta Aracılık Hizmetleri

İsaş Sigorta, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

KPSS-i esasi

Aydın Yüce, (KPSS-i esasi) Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Banyoteks Banyo Halısı ve Ev Tekstili

Banyoteks Banyo Halısı ve Ev Tekstili Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

BC Group

BC Group,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

BANEKS DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BANEKS DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Marka yenileme iş ve işlemlerinde Etkin Patent ve Bayrampaşa Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

April

Alsan Sağlık Gereçleri Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Mesiad Merter Sanayici ve İş Adamları Derneği

Mesiad-Merter Sanayici ve İş Adamları Derneği Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Berkant elektronik

Berkant Elektronik, Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, tescil, yenileme, devir ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Erhan Aydın Akademi

Erhan Aydın Akademi, Marka, Patent, Tasarım tescil, logo, kurumsal kimlik, web tasarım ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Bekan

Bekan Sigorta,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Fatih Patent ' i tercih etti. Detaylı İncele »

Egevet Hayvancılık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Egevet, Marka, Patent, logo tasarımı ve yeni marka isimlendirme hizmetlerinde, Etkin Patent ve İştiraki olan İzmir Patent ve İzmir Web Tasarım'ı tercih etti. Detaylı İncele »

Fuaye Yılmaz İnşaat

Yılmaz İnşaat, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Maltepe Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Zücder-Züccaciyeciler Derneği

Zücder-Züccaciyeciler Derneği, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Taksim Tekstil (Angels Never Die)

Taksim Tekstil, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Ostim Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Epcon Çevre Sağlığı Sistemleri

Epcon Çevre Sağlığı Sistemleri marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Atafen

Ata-Fen Marka, Patent, Tasarım tescil, Yeni marka ismi, Logo tasarım ve kurumsal kimlik tasarım hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

RMN Marine

RMN Marine, Marka, Patent, Tasarım tescil, logo, kurumsal kimlik, web tasarım ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Babataş Fırça Sanayi

Babataş Fırça Sanayi, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

ANL Endüstri

ANL Endüstri Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

TRABLUS TERCÜME

TRABLUS TERCÜME, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Beyoğlu Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Vercon

Vercon,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve İzmir Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Vizyon Elektrik Elektronik

Vizyon Elektrik Elektronik, Marka, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Bektaşmak

Bektaş İş Makinaları,  Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Bilgipark Bilgi Elektronik ve İletisim

Bilgipark Bilgi Elektronik ve İletişim, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Kadıkalesi Turizm İnşaat Yatırım Ve İşletmelik Ticaret Anonim Şirketi

Kadıkalesi Turizm, marka, patent , tasarım tescil başvuru işlemleri, Hukuki Hizmetler ve marka takip, hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Başaran Su Arıtma

Başaran Su Arıtma,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Ege-Sel

Ege-Sel,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Birola

Birola Mineral, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi danışmanlık ve belgelendirme hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Metamar Mermer Granit

Metamar Mermer Granit, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Isparta Patent ve  Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Özcü Hukuk Danışmanlık Logo ve Kurumsal Kimlik tasarımı

Özcü Hukuk Danışmanlık Logo ve Kurumsal Kimlik tasarımı Detaylı İncele »

Konto Skalion Otelcilik Ve Turizm Limited Şirketi

Konto skalion, logo, kurumsal kimlik, marka tescil, marka takip ve itirazlar ve hukuki hizmetler için Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Birlik Soğutma Sanayi

Birlik Soğutma Sanayi,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Beril Aytül

Beril & Aytül,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Şişli Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Top Dizayn Orman Ürünleri

Top Dizayn Orman Ürünleri, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Teknolojim Bilgisayar ve Yazılım

Teknolojim Bilgisayar ve Yazılım, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Modül Kit Mobilya

 Modül Kit Mobilya, Marka, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Bonus Mobilya

Bonus Mobilya, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Arnavutköy Web Tasarım tercih etti. Detaylı İncele »

Aves Elektronik

Aves Elektronik, Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Orse Elektrik

Orse Elektrik, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Kemancı

Kemancı Restaurant, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Kriweb Hosting

Kriweb Hosting,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde  Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

life stone

Avshar Stones (Life Stone) Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetlerinde Eskişehir Patent ve  Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Altek Mühendislik

Altek Mühendislik, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Winsell Yazılım

Winsell Yazılım, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Unilens Ajans Ve Matbaa

Unilens Ajans Ve Matbaa, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Şişli Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Toscana Mutfak Mobilyaları

Toscana Mutfak Mobilyaları, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Tiger Line Tiger Shoes Ayakkabı

Tiger Shoes Ayakkabı İthalat İhracat San.Tic.Ltd.Şti Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

TATSAN ÇELİK

TATSAN ÇELİK, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Ostim Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Seçgin Mefruşat

Seçgin Mefruşat, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Eladoor

Anadolu Parkesan Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Alfamet

Alfamet marka sahibi Alfamet Elektrik Elektronik Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Fender Fen Dershaneleri

 Fender Fen Dershaneleri,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Atfire

Atak İtfaiye, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Emirhan Hediyelik Eşya

Emirhan Hediyelik Eşya, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Bayramoğlu

Bayramoğlu, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Fatih Patent tercih etti. Detaylı İncele »

İstanbul fed finans enerji danışmanlık

İstanbul fed finans enerji danışmanlık, marka tescil ve marka yenileme iş ve işlemlerinde Etkin Patent ve Beyoğlu Patent ' i tercih etti. Detaylı İncele »

Avand

Avand Endüstriyel Ürünler, Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Erde Boya

Erde Boya, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Manisa Patent ve  Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Kırkbir

Kırkbir Sigorta, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Kadıköy Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Bayeks Agro

Bayeks Agro Gıda, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Özel Kaplumbağa Anaokulu

Özel Kaplumbağa Anaokulu, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Hanifi Polat

Hanifi Polat marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Er Cem Askeri Tekstil

Er Cem Askeri Tekstil, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Fatih Patent tercih etti. Detaylı İncele »

softto plus

Gülırmak Bitkisel Kozmetik marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Mersin Patent ve Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Fikrie Tasarım

ikrie Tasarım, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Kadıköy Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Esa Demir Çelik Ürünleri

ESA Demir Çelik, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Zonguldak Patent ve Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Erçelik Metal

Erçelik Metal, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Zonguldak Patent ve Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

LABORATOIRE BİODERMA

LABORATOIRE BİODERMA, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Sarıyer Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Combat

Combat, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Bakırköy Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Askeri Atlı

Askeri Atlı , (URFAMSUR RESTAURANT) marka sorgulama, marka tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Şişli Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Benim Projem (mymedia)

Benim Projem (mymedia),  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Yazılım 2000 Tic. Ltd. Şti.

Yazılım 2000 Tic. Ltd. Şti. marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Skalion Hotel Logo Tasarım ve Kurumsal Kimlik Çalışması

Skalion Hotel Logo Tasarım ve Kurumsal Kimlik Çalışması. Konto Skalion Otelcilik Ve Turizm Limited Şirketi LOGO ve KURUMSAL KİMLİK çalışmaları için Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Siar Sigorta

Siar Sigorta, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Thermolife Termal İç Giyim

Thermolife Termal İç giyim, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Right Buy Turkey

Right Buy Turkey, Marka, Patent, Tasarım tescil, logo, kurumsal kimlik, web tasarım ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Burhaniye Belediyesi

Burhaniye Belediyesi,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Özkaralar İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti.

Özkaralar İthalat İhracat,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Vipart Yeni Marka İsmi Logo ve Kurumsal Kimlik Çalışması

Vipart Yeni Marka İsmi Logo ve Kurumsal Kimlik Çalışması Detaylı İncele »

Tempo Hediyelik ve Hobi Ürünleri

Tempo Hediyelik ve Hobi Ürünleri, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Sinerji İletişim

Sinerji İletişim, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Ostim Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Relax Gayrimenkul

Relax Gayrimenkul, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve İzmir Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Pi Medya ve Ajans Hizmetleri

Pi Medya ve Ajans Hizmetleri, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Perimaks

Perimaks, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Ataşehir Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Penguen Çocuk Evi

Penguen Çocuk Evi, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Panita

Panita, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Şişli Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Optivolt

Optivolt, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Ümraniye Web Tasarım tercih etti. Detaylı İncele »

Bilcan Süt

HERİ SÜT Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, yayına itiraz ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

EX Pent

Atlas Tekstil, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

flex healty club

flex healty club Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, yayına itiraz ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Kırım Bulgur Gıda ve Tekstil

Kırım Bulgur Gıda, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Urfa Patent ve Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

İstanbul Bant

İstanbul Bant, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Bayrampaşa Web Tasarım tercih etti. Detaylı İncele »

pera center

Pera Center marka sahibi Akce Demir Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

İdeal Reklamcılık

İdeal Reklamcılık, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

BC LOGISTIC

BC LOGISTIC, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Ostim Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Hafızoğlu Ağaç İşleri ve Mobilya

Hafızoğlu Ağaç İşleri ve Mobilya Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Irıshpark

Irıshpark,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Günsan Triko

Günsan Triko, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Esline Yachts

Esline Yachts marka sahibi Aksel Pazarlama Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Evren Ajans

Evren Ajans, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

M GROUP İnşaat Logo Tasarım ve Kurumsal Kimlik Çalışması

M GROUP İnşaat Logo Tasarım ve Kurumsal Kimlik Çalışması. M-GROUP İnşaat Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik ve Web Tasarım Çalışmaları için Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Saimoğlu

Saimoğlu, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Avcılar Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Pınehıll

Pınehıll, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Muğla Patent tercih etti. Detaylı İncele »

TEKOSARF BİLİŞİM VE DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

TEKOSARF BİLİŞİM, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Şişli Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Tekgün Asansör

Tekgün Asansör, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Ostim Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Rebi Dental

Rebi Dental, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Sarıyer Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Optimal Endüstriyel Fırınlar

Optimal Endüstriyel Fırınlar, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Engelsiz Yaşam Derneği

Engelsiz Yaşam Derneği, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve İzmir Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Global Deri

Global Deri,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Lal Kozmetik

Lal Kozmetik, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Genç Sebat Otomotiv

Genç Sebat Otomotiv, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti.  Detaylı İncele »

Funny Bunny Tekstil

Funny Bunny Tekstil, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Fountain

Fountain, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Maraş Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Evsefasi

Evsefasi, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Sarıyer Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Bayraktar Konfeksiyon

Bayraktar Konfeksiyon, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Casa La Luna

Casa La Luna,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Isparta Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Atanur

Atanur Hukuk, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Atlas Vida

Atlas Vida, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Lale Saray Hotel Restaurant

Lale Saray Hotel Restaurant,  marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Nevşehir Patent ve  Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

And İnşaat

And İnşaat,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerindeEtkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Özyer Turizm

Özyer Turizm, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Muğla Patent ve Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Urfam Sur

Urfamsur Restaurant,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ' i tercih etti. Detaylı İncele »

Profera Danışmanlık Anonim Şirketi

Profera Danışmanlık Anonim Şirketi, marka, patent, tasarım başvuru ve tescil i, marka takip ve hukuki Hukuki hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Open Sigorta Logo ve Kurumsal Kimlik tasarımı

Üretilen ürünlere kullanıcıların kolay ulaşmasını sağlayacak ve Markanın lansmanlarında çeşitli avantajlar kazandıracak www.opensigorta.com.tr alan adı danışmanlık, tahsis ve tescil işlemleri yapıldı. Detaylı İncele »

Palmiyebeach

Palmiyebeach,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Antalya Tasarım tercih etti. Detaylı İncele »

Vipflexo

Gümüşışık Yapı Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Seçgin

Seçgin,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Manisa Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Kaleboynu

Kaleboynu, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Manisa Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Jetsüt

Jetsüt, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Tekirdağ Patent tercih etti. Detaylı İncele »

HT Ajans Hizmetleri

HT Ajans Hizmetleri, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Manisa Alyans Davet ve Organizasyon

Manisa Alyans, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Manisa Patent ve Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Nevresim Dünyası Ev Tekstil Ürünleri

Nevresim Dünyası Ev Tekstil Ürünleri Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

BKS İnşaat

BKS İnşaat, Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetlerinde Şişli Patent ve  Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Harran Üniversitesi

Harran Üniversitesi, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Monoline

Monoline, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Fatih Patent tercih etti. Detaylı İncele »

YIL-BA TEKSTİL SANAYİ

YIL-BA TEKSTİL SANAYİ, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Bakırköy Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Esbahçe

Esbahçe (Helin Otelcilik) Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru, tescil ve danışmanlık hizmetlerinde Eskişehir Patent ve  Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Yeğin Kardeşler

Yeğin Kardeşler, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Balıkesir Web Tasarım tercih etti. Detaylı İncele »

Oxford English School

Oxford English School, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Opta

Opta, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Beyoğlu Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Mevsim Halı Yıkama

Mevsim Halı Yıkama Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Soyçelik Zırai Aletler Hırdavat Demir Çelik İnşaat

Soyçelik Zırai Aletler Hırdavat Demir Çelik İnşaat Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Öz Ceyhan

Öz Ceyhan Dağıtım, marka sorgulama, marka başvuru, tescil ve itiraz, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Malatya Patent ve Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

LİKARBA TEKSTİL SAN TİC.LTD.ŞTİ

LİKARBA TEKSTİL SAN TİC.LTD.ŞTİ, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Ostim Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Kitap Köyü

Kitap Köyü, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Kadıköy Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Kara Kardeşler Mobilya

Kara Kardeşler Mobilya, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Mood

Mood, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Beşiktaş Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Handere

Handere Marka, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Sıanjı

Sıanjı, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Muğla Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Open Sigorta

Open Sigorta, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Beyoğlu Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Mea Madeen

Mea Madeen,marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Güngören Web Tasarım tercih etti. Detaylı İncele »

MBM

MBM, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Bayrampaşa Web Tasarım tercih etti. Detaylı İncele »

Kuşçuoğlu Çeyiz

uşçuoğlu Çeyiz, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Isparta Patent ve  Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Kurtuluş Emlak

Kurtuluş Emlak, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerindeEtkin Patent ve Zeytinburnu Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Motel Çiçekli Bahçe

Motel Çiçekli Bahçe Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

North Sea iris

Buenavista Turizm, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Adana İlk Yardım

Adana İlk Yardım, Marka, Patent, Tasarım tescil, logo, kurumsal kimlik, web tasarım ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

XLİNE TATTOO

XLİNE TATTOO, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Kadıköy Patent tercih etti. Detaylı İncele »

xfries the fries club

Business Village, Marka, Patent, Tasarım tescil, Yeni marka ismi, Logo tasarım ve kurumsal kimlik tasarım hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih ett Detaylı İncele »

Mute Mühendislik

Mute Mühendislik, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Muffin Break

Muffin Break, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

SYT Balcılar Isı

Balcılar Yapı Endüstri, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Vıpart

Vıpart, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Hatay Marka Tescil ve Etkin Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Vipart Color Logo ve Kurumsal Kimlik tasarımı

Vipart Color Logo ve Kurumsal Kimlik tasarımı. VIPART Color Yeni MARKA İSİM oluşturma, LOGO, KURUMSAL KİMLİK ve AMBALAJ TASARIMI Çalışmaları Etkin Patent tarafından tasarlanmıştır. Detaylı İncele »

Budakoğlu Mobilya

Budakoğlu Mobilya,  Marka tescil başvuru ve yenileme iş ve işlemlerinde Etkin Patent, Erzurum Patent ve Erzurum Web Tasarım  'ı tercih etti. Detaylı İncele »

Çeyiz Kuşu

Gençler Ev Araç ve Gereçleri, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Upstep

Upstep, Marka, Patent, Tasarım tescil, logo, kurumsal kimlik, web tasarım ve danışmanlık hizmetlerinde Adana Patent ve Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Haci Milcan Et Lokantası

Haci Milcan Et Lokantası, Marka, Patent, Tasarım tescil, logo, kurumsal kimlik, web tasarım ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

AKEMLER GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK YAPI TURİZM EMLAK İNŞAAT TAAHHÜT GIDA SANAYİ VE TİCARET

AKEMLER GAYRİMENKUL , marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Tekirdağ Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Salon Masculine Güzellik Salonları

Salon Masculine Güzellik Salonları, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Platinpark Boya Sanayi

 Platinpark Boya Sanayi, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Abana Motorsan

Abana Motorsan,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent 'i tercih etti. Detaylı İncele »

As Nexia Türkiye

As Nexia Türkiye, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Agerpro Bilişim

Agerpro Bilişim,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent'i tercih etti. Detaylı İncele »

Akdoğu Group

Akdoğu Group marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Akbirlik Soğutma

 Akbirlik Soğutma marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti.. Detaylı İncele »

Ali Baba Et ve Tavukçuluk

Ali  Baba Et ve Tavukçuluk marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Sesimer Turizm İnşaat Medikal ve Tıbbi Cihazlar

Sesimer Turizm İnşaat Medikal ve Tıbbi Cihazlar, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Modaysa Tekstil

Modaysa Tekstil Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Connex Conmetall

Connex Conmetall, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Altı Nokta Körler Vakfı

Altı Nokta Körler Vakfı, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Doğucan

Doğucan, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Asperman

Asperman, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerindeEtkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Adamektep Eğitim Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi

AdaMektep Eğitim Hizmetleri, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Sakarya Web Tasarımı tercih etti. Detaylı İncele »

AKÇESOY OTO LASTİK

AKÇESOY OTO LASTİK JANT YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Marka tescil ve Yenileme iş ve işlemlerinde Etkin Patent ve İzmir Patent  tercih etti. Detaylı İncele »

AKSEL PAZARLAMA VE GEMİ SANAYİ TİCARET A.Ş.

AKSEL PAZARLAMA VE GEMİ SANAYİ TİCARET A.Ş. Marka başvuru ve tescil, Marka Yenileme iş ve işlemlerinde Etkin Patent ve Tuzla Patent tercih etti. Detaylı İncele »

AKTİF TANITIM İNŞAAT MADEN VE MATBAA HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AKTİF TANITIM İNŞAAT MADEN VE MATBAA HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Marka tescil ve  Yenileme işlemlerinde Etkin Patent ve Beyoğlu Patent tercih etti. Detaylı İncele »

AKYILDIZ AĞAÇ ÜRÜNLERİ MOBİLYA İNŞAAT MADENCİLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

AKYILDIZ AĞAÇ ÜRÜNLERİ MOBİLYA İNŞAAT MADENCİLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Marka tescil ve Yenileme iş ve işlemlerinde Etkin Patent ve Elazığ Patent tercih etti. Detaylı İncele »

ALFA OMEGA ARGE İLAÇ VE BİYOTEKNOLOJİ PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ

ALFA OMEGA ARGE İLAÇ VE BİYOTEKNOLOJİ PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ Marka tescil ve  Yenileme iş ve işlemlerinde Etkin Patent ve Fatih Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Asi Enerji

Asi Enerji, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerindeEtkin Patent ve Etkin Patent tercih etti. Detaylı İncele »

E-ajans

E-ajans, marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Şişli Patent tercih etti. Detaylı İncele »

Afili

Afili marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Gaziantep Web Tasarım' ı tercih etti.  Detaylı İncele »

Down Cafe

Down Cafe,  marka sorgulama, marka başvuru ve tescil, marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Şişli Patent tercih etti. Detaylı İncele »

DYNAMICUBE

DYNAMICUBE marka sorgulama, marka başvuru ve tescil,  marka yenileme ve danışmanlık hizmetlerinde Etkin Patent ve Bakırköy Patent  tercih etti. Detaylı İncele »

ISO Kalite Yönetim Sistemleri Referanslarımız

Şirketimiz başta ISO 9001, CE Belgesi, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO 22000, Gıda Belgeleri, Barkod'a dahil olmak üzere kalite sistem ve ürün belgesi, danışmanlık ve eğitim hizmetleri ile ilgili referenslarımızı iletişim adreslerimizden edinebilir Detaylı İncele »

Etkin Patent Web Tasarım

Etkin Patent ; Web tasarım referanslarımızı burada inceleyebilirsiniz. Detaylı İncele »

Avcılar Web Tasarım

Avcılar Web Tasarım ; Web tasarım referanslarımızı burada inceleyebilirsiniz. Avcılar Web Tasarım Etkin Patent İştirakıdır. Detaylı İncele »

Bekan Sigorta ve Aracılık Hizmetleri

Bekan Sigorta ve Aracılık Hizmetleri; Web tasarım referanslarımızı burada inceleyebilirsiniz. En iyi olmaktan anladığımız; müşteriler, ortaklar ve çalışanların memnuniyetini sağlamış , onlar tarafından tercih edilen , çevresine duyarlı ve referans olara Detaylı İncele »

Birlik Soğutma Sistemleri

Birlik Soğutma Sistemleri; Web tasarım referanslarımızı burada inceleyebilirsiniz. Detaylı İncele »

ensonmodellercom Reklam Tanıtım ve Haber Portalı

ensonmodeller.com ; Web tasarım referanslarımızı burada inceleyebilirsiniz. Otomotiv, teknoloji, mobilya, ev aletleri, deniz araçları, dekorasyon, emlak, turizm, ev tekstil, endüstriyel makineler, takı aksesuar, alışveriş, kültür sanat alanlarında en yeni Detaylı İncele »

ensonmoda.com (Moda, Yeni Model, Reklam, Tanıtım ve Haber Portalı)

Tanınmış markaların, yeni model ürün, marka, reklam ve tanıtımların yanı sıra, en son moda, kadın, güzellik, alışveriş haberleri yayınlamaktadır. Detaylı İncele »

Özcü Hukuk ve Danışmanlık

Özcü Hukuk ve Danışmanlık; Web tasarım referanslarımızı burada inceleyebilirsiniz. Özcü Hukuk&Danışmanlık Web tasarım ve kodlama hizmetleri için Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Alanya Port Logo ve Kurumsal Kimlik tasarımı

Alanya Port Logo ve Kurumsal Kimlik tasarımı; Referanslarımızın Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımlarını burada inceleyebilirsiniz.avantajlar kazandıracak opensigorta com tr alan adı danışmanlık, tahsis ve tescil işlemleri yapıldı. Detaylı İncele »

Doce Restaurant Logo Tasarım ve Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Doce Restaurant Logo Tasarım ve Kurumsal Kimlik Çalışmaları. DOCE RESTAURANT Logo Tasarım, Kurumsal Kimlik Çalışmaları için Etkin Patent' i tercih etti. Detaylı İncele »

Vettown Veternerlik Logo Tasarım ve Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Vettown Veternerlik Logo Tasarım ve Kurumsal Kimlik Çalışmaları bütünü Etkin Patent tarafından hazırlanmıştır. Detaylı İncele »

E-Emlak Masakot Logo Tasarim ve Kurumsal Kimlik Çalıçmaları

E-Emlak Masakot Logo Tasarim ve Kurumsal Kimlik Çalıçmaları Detaylı İncele »

Afili Halı Yeni Marka İsmi Logo ve Kurumsal Kimlik Çalışması

Afili Halı Yeni Marka İsmi Logo ve Kurumsal Kimlik Çalışması Detaylı İncele »