Marka Tescil » Etkin Patent Marka tescil başvuru, yenileme, devir, lisans, marka yayına itiraz, TÜRKPATENT kararlarına itiraz dahil tüm marka işlemlerini online satın alabilirsiniz.
Marka Tescil » Etkin Patent
Etkin Patent
+90 212 212 35 18 bilgi@etkinpatent.com Nakit, Kredi Kartı veya Havale +905365803757 Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Hukuk

Blog

Marka Tescil

İNDİRİMLİ 999 ₺ 514.09 ₺

Tek Sınıflı Marka Başvuru

Tek sınıflı marka tescil başvuru bilgileri ve istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİNİ” ve “SINIFLARI GÖR” linkinden, sınıfları inceledikten sonra ilgili alana BAŞVURU YAPILACAK SINIFLARI (0.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1.500 ₺ 878.18 ₺

İki Sınıflı Marka Başvuru

İki sınıflı marka tescil başvuru bilgileri ve istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİNİ” ve “SINIFLARI GÖR” linkinden, sınıfları inceledikten sonra ilgili alana BAŞVURU YAPILACAK SINIFLA.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1999 ₺ 1242.27 ₺

Üç Sınıflı Marka Başvuru

ÜÇ sınıflı marka tescil başvuru bilgileri ve istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİNİ” ve “SINIFLARI GÖR” linkinden, sınıfları inceledikten sonra ilgili alana BAŞVURU YAPILA.. Devamı »

İNDİRİMLİ 2500 ₺ 1606.36 ₺

Dört Sınıflı Marka Başvuru

Dört sınıflı marka tescil başvuru bilgileri ve istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİNİ” ve “SINIFLARI GÖR” linkinden, sınıfları inceledikten sonra ilgili alana BAŞVURU YAPILACAK SINIFL.. Devamı »

İNDİRİMLİ 600 ₺ 364.09 ₺

Başvuruya İlave Sınıf Ekleme

Kaç sınıflı olursa olsun başvurunuza ilave sınıf eklemek için bu hizmeti sepete ekleyebilirsiniz. Ek Sınıf Hizmet alımında “MARKA İSMİNİ” ve “SINIFLARI GÖR” linkinden, sınıfları inceledikten sonra ilgili ala.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1.300 ₺ 892.11 ₺

Marka Tescil Belgesi Alma

Marka tescil başvurusu kesinleştikten sonra ödenen 10 yıllık marka tescil ücretidir. Başvuru başkaca şahıs ve firmalarca da yapılmış olsa da marka tescil belgelendirme ödeme ve işlemlerini buradan yapabilirsiniz. Marka İsmi alanına mar.. Devamı »

İNDİRİMLİ 850 ₺ 418.33 ₺

Marka Tescil Belge Sureti

Marka tescil sonrası devir, kayıp vs. nedenlerle marka tescil belge suretini hizmetini buradan satın alabilirsiniz. Marka ismi alanına MARKA İSMİ VE TESCİL NUMARASININ yazılması gerekmektedir. Ayrıca e-posta ve telefonla başvuru sahibinden teyit alın.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1.500 ₺ 1066.38 ₺

Marka Tescil Yenileme

Online marka tescil yenileme ücreti ödemesi ve işlemlerini buradan anında yapabilirsiniz. Havale/EFT Yoluyla yenileme işlem ücreti ayrıca İNDİRİMLİ olup KDV DAHİL 1.117 TL' dir. Marka ismi alanına marka ismi ile birlikte.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1.400 ₺ 865.36 ₺

Marka Devir

Online marka devir ücreti ödeme ve Marka Devir İşlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. Ancak aşağıda örneğini sunduğumuz Marka Devir Sözleşme' sinin Noter aslının tarafımıza gönderilmesi sonra da marka devir işlemleriniz yapılı.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1000 ₺ 450 ₺

Marka İtiraza Karşı Görüş

Marka tescil başvurusuna üçüncü taraflarca yapılan itirazlara karşı görüş hizmetini buradan satın alabilirsiniz. Marka ismi ve başvuru numarasını marka ismi alanına lütfen yazınız. Ödeme ve talep tarafımıza u.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1.350 ₺ 606.78 ₺

Marka Yayına İtiraz

Online Marka Yayına İtirazlarda; Markanıza benzer ve/veya iltibas yaratma tehlikesi olan üçüncü taraf başvurularına İTİRAZ işlemelerini buradan online olarak yapabilirsiniz.Marka ismi ve başvuru numarasını marka ismi alanına l&u.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1.500 ₺ 810.17 ₺

Türkpatent Kararlarına İtiraz

TÜRKPATENT  kararlarına itiraz, yani YİDK (Yeniden İnceleme ve Değerlendirme Kurulu) nezdinde yapılacak itiraz hizmetlerini online satın alabilirsiniz. Marka tescil başvurularının re'sen kısmen ve/veya tümden RED kararlarına veya .. Devamı »

İNDİRİMLİ 590 ₺ 250 ₺

Marka Takip Ve İzleme

Marka takip ve izleme hizmetini buradan hizmet ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz. Marka ismi ve tescil/başvuru numarasını marka ismi alanına lütfen yazınız. Ödeme ve talep tarafımıza ulaşır ulaşmaz marka sahibiyle irtibat kurulmakta.. Devamı »

İNDİRİMLİ 200 ₺ 150 ₺

Unvan Değişikliği

Tek bir Unvan Değişikliği ücreti ödenerek TÜRKPATENT' de kayıtlı tüm marka, patent, faydalı model, tasarım tescil dahil adınıza kayıtlı tüm dosyalarda unvan değişikliği yapılmaktadır. Adınıza kayıtlı en az bir adet marka.. Devamı »

İNDİRİMLİ 400 ₺ 150 ₺

Nevi Değişikliği

Tek bir Nevi Değişikliği ücreti ödenerek TÜRKPATENT' de kayıtlı tüm marka, patent, faydalı model, tasarım tescil dahil adınıza kayıtlı tüm dosyalarda Nevi değişikliği yapılmaktadır. Adınıza kayıtlı en az bir adet marka i.. Devamı »

İNDİRİMLİ 100 ₺ 50 ₺

Adres Değişikliği

Tek bir Adres Değişikliği ücreti ödenerek TÜRKPATENT' de kayıtlı tüm marka, patent, faydalı model, tasarım tescil dahil adınıza kayıtlı tüm dosyalarda adres değişikliği yapılmaktadır. Adınıza kayıtlı en az bir adet marka.. Devamı »

İNDİRİMLİ 2.500 ₺ 1399.68 ₺

Yurtdışı Marka Başvurusu

Sadece Yurtdışı marka başvururu için ön peşinat ücretidir. Başvuru yapılacak ülkeler ve sınıf bilgileri tarafımıza ulaştırıldıktan sonra net maliyet tablosu ayrıca bildirilmektedir. Yurtdışı marka tescil başvurusu yapılacak.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1.750 ₺ 1169.35 ₺

Lisans Kayıt Ve Yenileme

Hem Lisans kayıt hem de lisans yenileme ücreti aynı olup,  Online satın alarak lisans yenileme ve kayıt işlemlerini anında yapabilirsiniz. Marka ismi alanına marka ismi ile birlikte tescil numarası da yazılmalıdır. Belgelerin g&ou.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1500 ₺ 826.27 ₺

Birleşme Bölünme Ve Ayni Sermaye Koyma

Online satın alarak birleşme, bölünme ve ayni sermaye koyma işlemlerini anında yapabilirsiniz. Marka ismi alanına marka ismi ile birlikte tescil numarası da yazılmalıdır. Belgelerin gönderildikten sonra  birleşme, bö.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1.500 ₺ 826.27 ₺

Miras Yoluyla İntikal

Online satın alarak miras yoluyla intikal işlemlerini anında yapabilirsiniz. Marka ismi alanına marka ismi ile birlikte tescil numarası da yazılmalıdır. Belgelerin gönderildikten sonra  miras yoluyla intikal işlemleri yapılır.&nbs.. Devamı »

İNDİRİMLİ 950 ₺ 450.05 ₺

Rüçhan Hakkı Kayıt

Online satın alarak rüçhan hakkı kayıt işlemlerini anında yapabilirsiniz. Marka ismi alanına marka ismi ile birlikte tescil numarası da yazılmalıdır. Belgelerin gönderildikten sonra  rüçhan hakkı kayıt işle.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1500 ₺ 805.08 ₺

Marka Başvurusu Bölünme

Online satın alarak marka başvurusu bölünme işlemlerini anında yapabilirsiniz. Marka ismi alanına marka ismi ile birlikte başvuru numarası da yazılmalıdır. Belgelerin gönderildikten sonra  marka başvurusu bölün.. Devamı »

İNDİRİMLİ 125 ₺ 75.42 ₺

Com.tr Tescil Ücreti

COM TR alan adı tahsis/tescil işlemleri için istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİ” alanına  “ALAN ADINI” ve şayet varsa marka başvuru/tescil numarası yazılmalıdır. Devamı »

Marka Logo Tescil 945 ₺ 514.09 ₺

Marka Logo Tescil

Tek sınıflı marka logo tescil ücreti 514.09 ₺ + KDV’ dir. Sadece logo veya logo ile birlikte kullanılan marka ismi ile birlikte tescil yapabilirsiniz.Hizmet alımında “MARKA İSMİNİ” ve “SINIFLARI GÖR” linki.. Devamı »