Kampanyalar » Etkin Patent Oldukça İNDİRİMLİ Marka tescil, tasarım tescil ve web tasarım kampanya ürünlerini kredi kartı ile buradan satın alabilirsiniz.
Kampanyalar » Etkin Patent
Etkin Patent
+90 212 212 35 18 bilgi@etkinpatent.com Nakit, Kredi Kartı veya Havale +905365803757 Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Hukuk

Blog

Kampanyalar

İNDİRİMLİ 750 ₺ 299.15 ₺

Marka Kampanya Plus

Marka Plus Kampanyamız sadece aşağıda yazılı hizmet ücretlerini kapsamaktadır. Resmi TÜRKPATENT ücretini ödemek için aşağıdaki “EK SINIF EKLE” bölümünden, kaç sınıflı başvuru yapılacaksa&nb.. Devamı »

İNDİRİMLİ 999 ₺ 399.15 ₺

Marka Kampanya Sılver

Marka Silver Kampanyamız sadece aşağıda yazılı hizmet ücretlerini kapsamaktadır. Resmi TÜRKPATENT ücretini ödemek için aşağıdaki “EK SINIF EKLE” bölümünden, kaç sınıflı başvuru yapılacaksa&.. Devamı »

İNDİRİMLİ 1250 ₺ 499.15 ₺

Marka Kampanya Gold

Marka Gold Kampanyamız sadece aşağıda yazılı hizmet ücretlerini kapsamaktadır. Resmi TÜRKPATENT ücretini ödemek için aşağıdaki “EK SINIF EKLE” bölümünden, kaç sınıflı başvuru yapılacaksa&nb.. Devamı »

İNDİRİMLİ 2500 ₺ 999.15 ₺

Marka Kampanya Dıamond

Marka Diamond Kampanyamız sadece aşağıda yazılı hizmet ücretlerini kapsamaktadır. Resmi TÜRKPATENT ücretini ödemek için aşağıdaki “EK SINIF EKLE” bölümünden, kaç sınıflı başvuru yapılacaksa.. Devamı »

İNDİRİMLİ 999 ₺ 528.37 ₺

Tekli Tasarım Kampanya

Tekli Tasarım Kampanyamız, itirazlar hariç bir adet tasarımın başvurudan belgenin teslime kadar olan toplam maliyetleri kapsamaktadır. Aynı ürün grubundan olmak kaydıyla ilave her tasarım için "İLAVE TASARIM EKLE" b&.. Devamı »

İNDİRİMLİ 2250 ₺ 981.47 ₺

Beşli Tasarım Kampanyası

BeşliTasarım Kampanyamız, itirazlar hariç bir adet tasarımın başvurudan belgenin teslime kadar olan toplam maliyetleri kapsamaktadır. Aynı ürün grubundan olmak kaydıyla ilave her tasarım için "İLAVE TASARIM EKLE" b&o.. Devamı »

İNDİRİMLİ 3750 ₺ 1665.87 ₺

Onlu Tasarım Kampanyası

10' lu Tasarım Kampanyamız, itirazlar hariç 10 adet tasarımın başvurudan belgenin teslime kadar olan toplam maliyetleri kapsamaktadır. Aynı ürün grubundan olmak kaydıyla ilave her tasarım için "İLAVE TASARIM EKLE" b&.. Devamı »

İNDİRİMLİ 6000 ₺ 3355.85 ₺

Yirmili Tasarım Kampanyası

20' li Tasarım Kampanyamız, itirazlar hariç 20 adet tasarımın başvurudan belgenin teslime kadar olan toplam maliyetleri kapsamaktadır. Aynı ürün grubundan olmak kaydıyla ilave her tasarım için "İLAVE TASARIM EKLE" b&.. Devamı »

İNDİRİMLİ 999 ₺

Web Tasarım Kobi Standart

Kobilere yönelik hazırlanmış, Kurumsal web tasarım, hosting ve e-posta ve marka tescil danışmanlık hizmetlerini barındıran kobi silver kampanya kapsamı şunlardır;WEB TASARIM KOBİ GOLD PAKETİ Hazır Web Tasarımı Marka Başvuru Hizmet Ücret.. Devamı »

İNDİRİMLİ 3000 ₺ 1249 ₺

Web Tasarım Kobi Plus

Kobilere yönelik hazırlanmış, Kurumsal web tasarım, hosting ve e-posta ve marka tescil danışmanlık hizmetlerini barındıran kobi plus kampanya kapsamı şunlardır;WEB TASARIM KOBİ GOLD PAKETİ Hazır Web Tasarım Marka Başvuru Hizmet Ücreti .. Devamı »

İNDİRİMLİ 3500 ₺ 1499 ₺

Web Tasarım Kobi Sılver

Kobilere yönelik hazırlanmış, Kurumsal web tasarım, hosting ve e-posta ve marka tescil danışmanlık hizmetlerini barındıran kobi silver kampanya kapsamı şunlardır;WEB TASARIM KOBİ GOLD PAKETİ Kurumsal Web Tasarım Marka Başvuru Hizmet Ücr.. Devamı »

İNDİRİMLİ 5000 ₺ 1999 ₺

Web Tasarım Kobi Gold

Kobilere yönelik hazırlanmış, Kurumsal web tasarım, hosting ve e-posta ve marka tescil danışmanlık hizmetlerini barındıran cazip kampanya kapsamı şunlardır;WEB TASARIM KOBİ GOLD PAKETİ Kurumsal Web Tasarım Marka Başvuru Hizmet Ücreti C.. Devamı »

İNDİRİMLİ 500 ₺ 199.15 ₺

Marka Kampanya Standart

Standard Kampanyamız sadece aşağıda yazılı hizmet ücretlerini kapsamaktadır. Resmi TÜRKPATENT ücretini ödemek için aşağıdaki “EK SINIF EKLE” bölümünden bir adet sınıf eklendikten sonra ödeme .. Devamı »