Etkin Patent » Marka Tescil Etkin » Etkin Marka Tescil Etkin Patent Kimdir, Etkin Patent Marka Tescil ve Danışmanlık Hizmetleri, Ekibini ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.
Etkin Patent » Marka Tescil Etkin » Etkin Marka Tescil
Etkin Patent
+90 212 212 35 18 bilgi@etkinpatent.com Nakit, Kredi Kartı veya Havale +905365803757 Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Hukuk

Blog

Hakkımızda

Biz Kimiz

Etkin Patent kimdir?

Etkin Patent Tic. Ltd. Şti. Sınai Mülkiyet Haklar alanında hizmet veren Türk Patent ve Marka Kurumu'na kayıtlı Marka Patent vekillik sirketidir. Devamı »

Neden Etkin Patent

Neden Etkin Patent Çünkü ; isteklerinize kulak veriyor, etkin analiz, öngörü, proaktif yaratıcık ve sonuç odaklı olmak gibi çözümcü yaklaşımlar gösteriyoruz. Devamı »

Başvuru Formları

Marka, Patent, Tasarım Tescil, ISO 9001 Başvuru ve tescil için aşağıdaki belge ve formaları gönderilmesi gerekmektedir. Devamı »

Marka Şehir Projemiz

Proje,Etkin Patent Ar-Ge departmanı tarafından geliştirilen yenilikçi iş modelinin ayrıntılarını buradan inceleyebilirsiniz.Proje kapsamındaki 150 adet marka isimleri Etkin Patent ve hakim ortağı adına tescilli olduğundan üçüncü taraflarca aynı kullanılma Devamı »

Bayii Temsilci ve Çözüm Ortağı

Tüm illerde ETKİN PATENT hizmetlerinin satış ve pazarlamasını yapabilecek çözüm ortakları arıyoruz. Devamı »

İnsan Kaynakları Politika ve Stratejilerimiz

Etkin Patent kuruluşundan itibaren hızla gelişen ve değişen rekabet üstünlüğünün yatırım yapılmış yetenekli ve mutlu insan kaynaklarıyla elde edildiğinin bilincindedir. Devamı »