Göğüsleri 7 günde büyüten ve daha da canlandıran yeni bir cihaz geliştirdi. Estetik cerrahiye gerek kalmadan mucizevi titreşimli sütyen ile göğsün kalıcı olarak bir beden büyütülebildiği iddia ediliyor. İşte Sütyenin öncesi ve sonrası durumu...
Göğüsleri 7 günde büyüten ve daha da canlandıran yeni bir cihaz geliştirdi.
Etkin Patent
+90 212 212 35 18 bilgi@etkinpatent.com Nakit, Kredi Kartı veya Havale +905365803757 Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Hukuk

Blog

Göğüsleri 7 Günde Büyüten Ve Daha Da Canlandıran Yeni Bir Cihaz Geliştirdi.

Ana Kategori : Blog, Kategori : Patent Haberleri
Göğüsleri 7 günde büyüten ve daha da canlandıran yeni bir cihaz geliştirdi. Estetik cerrahiye gerek kalmadan mucizevi titreşimli sütyen ile göğsün kalıcı olarak bir beden büyütülebildiği iddia ediliyor. İşte Sütyenin öncesi ve sonrası durumu... Patent Haberleri
7 GÜNDE BÜYÜTTÜĞÜ İDDİA EDİLİYORDailymail'in haberine göre; Sırp mucit Milan Milic, göğüsleri 7 günde büyüten ve daha da canlandıran bir cihaz geliştirdi.Ve eğer klinik testleri başarılı olursa Milic'in bu şaşırtıcı sütyeni dünyadaki milyonlarca kadın için bulunmaz bir nimet olacak.Eski mühendislik öğrencisi olan Milan'ın kız arkadaşı, göğüslerinin küçüklüğünden şikayet edip, daha büyük göğüsler istediğini söylediğinde Milan, meme cerrahisi için alternatifler araştırmaya başladı.Şimdilerde güvenlik görevlisi olan Milan, titreşimli sütyenin prototipini yapmadan önce bu konuyu hobi olarak araştırmaya başladı. Şimdi ise 'E sütyen' adı verdiği sutyeni Avrupa dışında, ilk kez bu sütyeni deneyecek iki Amerikalı kadına getirdi."PARA İÇİN DEĞİLDİ..."Şu anda patenti alınmış olan sütyen birçok Avrupalı kadın tarafından test edildi ve şaşırtıcı sonuçlar elde edildi. Amerika'da elde edilen başarı da aynıydı... Miami'de uzman bir doktor tarafından verilen bilgiye göre; 7 gün boyunca 15'er dakika titreşimli sütyeni kullanan 49 yaşındaki bir kadının sütyen numarasının B'den C'ye yükselerek, bir beden büyüdü.Sütyeni bağımsız olarak test eden Plastik cerrah Dr. Michael Salzheaur ise bu sütyeni kullanan kadının göğüslerini ölçtü ve gerçekten de göğüslerinde bir beden büyüme olduğunu doğruladı. Mucit Milic, bunu para için değil kadınlar için yaptığını söylüyor.ÖncekiSonraki 
Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8, 34387 Mecidiyeköy/İstanbul Türkiye +90 212 212 35 17 Etkin Patent

7 GÜNDE BÜYÜTTÜĞÜ İDDİA EDİLİYOR


Dailymail'in haberine göre; Sırp mucit Milan Milic, göğüsleri 7 günde büyüten ve daha da canlandıran bir cihaz geliştirdi.


Ve eğer klinik testleri başarılı olursa Milic'in bu şaşırtıcı sütyeni dünyadaki milyonlarca kadın için bulunmaz bir nimet olacak.


Eski mühendislik öğrencisi olan Milan'ın kız arkadaşı, göğüslerinin küçüklüğünden şikayet edip, daha büyük göğüsler istediğini söylediğinde Milan, meme cerrahisi için alternatifler araştırmaya başladı.
Şimdilerde güvenlik görevlisi olan Milan, titreşimli sütyenin prototipini yapmadan önce bu konuyu hobi olarak araştırmaya başladı. Şimdi ise 'E sütyen' adı verdiği sutyeni Avrupa dışında, ilk kez bu sütyeni deneyecek iki Amerikalı kadına getirdi.


"PARA İÇİN DEĞİLDİ..."


Şu anda patenti alınmış olan sütyen birçok Avrupalı kadın tarafından test edildi ve şaşırtıcı sonuçlar elde edildi. Amerika'da elde edilen başarı da aynıydı... Miami'de uzman bir doktor tarafından verilen bilgiye göre; 7 gün boyunca 15'er dakika titreşimli sütyeni kullanan 49 yaşındaki bir kadının sütyen numarasının B'den C'ye yükselerek, bir beden büyüdü.


Sütyeni bağımsız olarak test eden Plastik cerrah Dr. Michael Salzheaur ise bu sütyeni kullanan kadının göğüslerini ölçtü ve gerçekten de göğüslerinde bir beden büyüme olduğunu doğruladı.

Mucit Milic, bunu para için değil kadınlar için yaptığını söylüyor.

Önceki

Sonraki