Tasarım Makale » Etkin Patent Başta tasarım tescil olmak üzere, ulusal ve uluslararası piyasa çıkmış veya çıkmakta olan yeni tasarım haberleri yayınlanmaktadır.
Tasarım Makale » Etkin Patent
Etkin Patent
+90 212 212 35 18 bilgi@etkinpatent.com Nakit, Kredi Kartı veya Havale +905365803757 Gülbahar Mah, Şht. Ertuğrul Kabataş Cd. No:14/8 34387 Mecidiyeköy İstanbul

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Hukuk

Blog

Blog

Tasarım Tescil Nedir

Etkin Patent Tasarım Tescil Nedir; Tasarım Tescil hakındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz.Detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz. Devamı »

Tasarım Tescil Başvuru Nerede Nasıl Yapılır

Tasarım Tescil Başvuru Nerede Nasıl Yapılır hakındaki bilgileri burada bulabilirsiniz.Endüstriyel tasarım tescili tek başına tasarımlarınızı korur mu? Devamı »

Tasarım Korumasından Kimler Yararlanabilir

Tasarım Korumasından Kimler Yararlanabilir;Tasarım Korumasından Kimlerin Yararlanabieceği hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Tasarımla Farklılaşarak Markalaşmak

Tasarımla Farklılaşarak Markalaşmak;Oldukça zengin geçmiş ve kültürümüzden temellendirilerek oluşturulacak özgün tasarımlarla Global marka yaratmak mümkün. Markaların pazarlama stratejilerinde fiyat birincil değil ikinci strateji olmalıdır... Devamı »

Tasarım Rüçhan Hakkı

Tasarım Rüçhan Hakkı, Sergi Rüçhanı, Rüçhan Hakkının Talep Edilmesi, Belgelendirmesi ve Hükmü hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Tasarım Rehin

Tasarım Rehin;Tasarım Rehin İşlemleri hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Tasarım Haciz İntikal İflas

Tasarım Haciz İntikal İflas; Tasarım Haciz,İflas,İntikal İşlemleri hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Tasarım Hakkına Tecavüz

Tasarım Hakkına Tecavüz, Cezalar ve Tecavüz Halinde Hukuk Davalar hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Locarno Sınıfları

Tasarım tescil başvurularında kullanılan Locarno sınıflarını burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Tasarım Tescil Genel Bilgi

Tasarım tescil kriterleri,Korunmayacak tasarımlar,Tasarım tescil başvuru süreci,Tasarım itiraz hakkındaki bilgileri burada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Devamı »

Tasarım Tescil Kriterleri

Tasarım Tescil Kriterleri; Tasarım tescil sistemi içerisinde bir tasarım ancak yenilik ve ayırt edici nitelik şartlarını haiz olması koşuluyla korunmaktadır Devamı »

Korunmayacak Tasarımlar

Yeni ve ayırt edici niteliğe sahip olmayan tasarımlar,tasarıma ilişkin özellik ve unsurlarda hiçbir seçenek özgürlüğü bırakmayan tasarımlar korunmayacak tasarımlardır Devamı »

Tasarım Tescil Başvuru Süreci

1-2 aylık ön incelemeden sonra varsa noksanlıklar giderilmesi,SMK.hükümlerine uygun olması halinde 3 ay süresince Endüstriyel tasarımlar bülteninde yayınlanır. Devamı »